Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ertessem meg vele? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ertessem meg vele? A pasim szakitott velem egy hete.

Figyelt kérdés
Egeszsegugyi problemaval kuzd ami a ferfiassagat befolyasolja. Ugy gondolja h en jobbat erdemlek es jobb elereszteni mert kesobb meg rosszabb lett volna. En kitartanek mellette de annyira maga alatt lett h elutasit. Tudja h nagyon nagyon szeretem. De hogyan ertessem meg vele nekem o igy is kell minden gondjaval egyutt?? es h hagyja h segitsek vagy csak mellette legyek?? Tudom sokan tanacsoltak h hagyjam a fenebe lepjek tul rajta menjek randizni masokkal, legyek tarsasagba. de nem mukodik. az elmult heten pontosan ezt csinaltam. De mindig csak o es az egyutt toltott percek jarnak a fejemben. H tegyem magam ezen tul?
2008. máj. 20. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is,ha nagy a szerelem,akkor lehet hónapok telhetnek el.

Amúgy a pasiról két dolog jut az eszembe:

1, kamuzik,nem szerelmes már,és most éppen van mire fogni a szakítást.Persze biztos megvan az egészségügyi probléma is,de lehet nem is akkora,mint amekkorának elmondja.

2, egy igazi hülye,aki komplexusokkal küzd,mert ilyenért nem dob ki senki egy normális szerető barátnőt,akit ő is szeret.Forduljon orvoshoz!

2008. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eőttem szóloval egyetemben, meggondolnám, h kamuzik-e...?

Ha meg nem, akkor magyarázd el neki a te szemszögedből. Támpontok: Kérdezd meg tőle, hogy ő komolyan úgy képzeli, hogy akkor szeret téged és korrekt, ha nem hagy neked beleszólást egy közös döntésbe? És hogy mit gondol az önzőségről? Az önzőség-e szerinte, amikor valaki meg sem hallja, hogy mit akar mondani neki a másik, csak azt szajkózza, hogy én szeretlek, és hogy ezért elhagylak, h boldog lehess.Azt probáld meg megértetni vele, hogyha tényleg szeret, akkor vegyen számításba téged is, és ne ugy h majd ő eldönti mi a jó neked, mert ez nem szeretet. Hallgassa meg azt is amit te mondassz, és értse is meg! Mert ez a fontos. És akkor talán felfogja, hogy ez egy hülyeség...:) Persze olyan baromi romantikusan meg lovagregényesen hangzik..csakhogy az élet másmilyen:)

Ha tökfejkedik, írj egy emilt, és elmondok pár kommunikációs praktikát, rendicsek?:)

Soksikert!

2008. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2ik hozzaszolonak: koszi. irtam neked privit. el tudsz mondani par kommunikacios praktikat????? koszi...
2008. máj. 21. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!