Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kotodjek vkihez erzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kotodjek vkihez erzelmileg ugy nagyon nagyon melyen egy tavkapcsolatban, ha kozben az illeto ultimatumot ad?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolat. Kb fel eve nem lattam, es meg oktoberig nem is fogom. Kozben ultimatumot kaptam tobb izben h kijon, megnezi h milyen kulfoldon elni es majd eldonti h visszajon ha kibirja anyuci meg apuci meg teso nelkul az eletet. De kozben elvarja h ugy isten igazabol szerelmes legyek es melyen de nagyon melyen kotodjek. En ezt nem tudom megtenni. Legalabbis igy nem. Velem van a baj? mit csinaljak?
2008. máj. 20. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat akar a jóból. Meg kell leckéztetni :|
2008. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Velünk is éppen ez van most. Fél éve külföldön van (nem magyar) és nem tudjuk még, mikor tud visszajönni :-(((

Néha én is teljesen kilátástalannak látom a helyzetünket, főleg, hogy csak ritkán tudunk beszélni. És olyankor elgondolkodom, vajon érdemes-e folytatni? De aztán arra gondolok, hogy milyen jó lesz, amikor majd visszajön.

Hány évesek vagytok? Te nem tudsz kimenni hozzá a nyárra? Mióta vagytok együtt? Ha gondolod, írj privátot!

2008. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2ik hozzaszolonak: nem jott fel a privi email cimed. En elek kulfoldon raadasul a foldteke masik felen.. lol. tavaly otthon nyaron ismerkedtunk meg akkor minden jo volt majd karira hazamentem megint de akkor mar nem ereztem a nagy fellangolast... most azota az ultimatumok utan meg egyaltalan nem erzem azt a huha erzest mert ugy vagyok vele h nem lovalom bele magamat olyanba aminek nem a vege.. raadasul megkerdojelezi bennem h erdemes e varni. ide bevandorlni hosszu folyamat es eleg borsos ara van loveja meg nincs tehat nekem kene fizetnem meg azt is es a habokra nem akarom h nekem itt kesereg h nem birja ki.. egyenlore turusta visa-val jon. ugye ugy mas nem kell elheleyzkedni dolgozni mert nem is lehet tehat az igaz eletet meg sem ismered. de elvarja h o legyen minden gondolatom.. nem tudom en erosen meginogtam... azon gondokodom sokkal de sokkal konnyebb lenne egy helyivel...
2008. máj. 20. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Most már tudsz nekem írni, eddig nem vettem észre, h nincs engedélyezve nekem az e-mail írás, bocsi :-)
2008. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!