Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatban vagyok egy lánnyal,akivel pár hónapon belül összeköltözünk. Most mással menne el moziba. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Jelenleg építkezek ennek ellenére minden hétvégét a barátnömmel töltök és kikapcsolódunk valahól!

Olyan problémám van,hogy kaptam tőle egy telefont,hogy mit szólnék hozzá ha egy régi pasi ismerősével elmenne moziba.

Szóval nekem egy kicsit furcsa,hogy én építkezek és építem a lakásunkat és ő közben mással megy el moziba hétköznap!

Gondolom ha a barátnőm otthon főzne vagy takarítana és én bejelenteném,hogy el megyek moziba egy csaj ismerősömmel az milyen érzés lenne?

Ha volt valaki ilyen helyzetben,akkor légyszi írja meg,hogy zavarta-e a dolog,vagy,hogy kezelte a helyzetet!

Köszi: Kornél


2008. máj. 20. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jelent semmi rosszat. Szerintem oszinte volt mert megkerdezte. ha lenne vmi takargatni valoja akkor nem kerdezte volna meg hanem elment volna a tudtod nelkul es azt mondta volna h baratnojenel volt. szerintem aggodalomra semmi ok. Mindenkinek meg kell hagyni egy kis mozgasteret a parkapcsolatban kulonben a maisk megfullad. En lany vagyok es nem szeretem ha egy fiu ugy nagyon ram telepszik h sehova sem tudok menni nelkule, en akkor elmenekulok. egy kapcsolatban fontos a bizalom ha az nincs meg akkor megette a fene. egyebkent lehet h te is elmennel egy csaj ismerosoddel mikozben o fozi az ebedet vagy kesobb netan gyereket nevel.
2008. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem voltam ilyen szituban még, és nem is akarok lenni. 25 éves nő vok, párkapcsolatban élek, 5,5 éve.

De ha a párom mondana, tenne ilyet, én biztos, hogy nagyon kiakadnék, megbízom benne, szeret, de mégse akarjon már az ex nővel pl moziba menni.

szerintem ha vki igazán, teljes szívvel szeret vkit, akkor nem jut az eszébe ilyen dolog.

Szerintem beszélj a baránőddel, mondd el neki, hogy ezt miértteszi, ez neked rosszul esik, és mit tenne ő pl a fordított helyzetben. a párod mennyi idős? :))

2008. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem gondolod te se komolyan hogy azért mert te vagy a párja, akkor hagyjon magamögött mindenkit... Hát eccer szerelmes volt abba a fiuba! Ez azt jelenti, holgy tökjó barátok is voltak..Köztetek is megvan ez a barátság is, nem? És az rendben h a szerelem elmult, de a szeretet (mondjuk baráti, hogy megnyugodhass...;) ) az megmaradhatott. Ez kb. olyan para, hogy ne legyenek barátai ha az én párom. Egyértelműen jelezte hogy nem sunnyog, nem a hátad mögött csinál valamit, mert megkérdezte. Bizz meg egy kicsit jobban - magadban! És ne félj annyira attól, hogy téged nem lehet szeretni, és hogy el fogod veszíteni... Mert ha túlpörgöd az ilyeneket, akkor tényleg annyira elkezdhetsz idegesítő lenni a jövőben, hogy elveszíted a bizalmát, a szeretetét...

Csak nyugodj meg, és gondolj arra, hogy Veled van. Ez azt jelenti, hogy Téged választott, nem azt a fiut. Ez csak egy barátság köztük, mert a Te ágyadban ébred, nem máséban.

Lazíts egy picit és ne hagyd h a hülye negatív gondolatok tönkretegyék nemcsak anapodat, de a kapcsolatotokat is...

2008. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hm... fura volt olvasni az 1. és 3. hozzászólást! Tény és való, hogy fontos a bizalom, meg az, hogy ne kössétek meg egymás kezét azért annyira, kell egy kis magánszféra! Na de pont a volt pasival? Én nagyon nem örülnék annak, ha a barátom a volt csajával menne el erre-arra.. Mondjuk szerintem ez nálunk nemm fog bekövetkezni, mivel mikor összejöttünk, ő megmondta, hogy teljesen lezárta a múltat, soha nem vette fel a csajnak a telefont, amikor kereste és amikor kérte a csaj a cuccát, postán adta fel neki! Teljes mértékben rám összpontosított így egyértelmű volt, hogy én is ezt teszem! Szívbaj kerülgetne, ha a volt barátnői közül valakivel kicsit elruccanna akárhova! Nem azért, mert benne nem bízom, mert erről szó sincs! Inkább a másik félben nem bíznék! Szerintem ez tök normális dolog! Az meg, hogy elmondta, nem jelenti azt, hogy teljesen tiszta is lenne a lelkiismerete ezzel a dologgal kapcsolatban! Lehet, hogy ezzel csak meg akar előzni valamit, vagy pedig egy taktikai lépés! Mivel elmondta, ezért már Te biztos nem gondolhatsz rosszra, hisz őszinte volt! Aztán ők meg csinálhatnak bármit! Most nem azt mondom, hogy feltétlen ez van, csak van pár lehetőség! Egyébként tényleg lehetséges, hogy csak egy mozi, de én nem tartom jó dolognak, hogy pont a volt pasival és pont mozi..
2008. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóknak üzenem: arról szó sem volt, hogy az a fiú, akivel moziba megy, egykor a barátja volt!

"Csak" egy régi ismerőse - ez önmagában még nem jelenti azt, hogy valaha is jártak együtt.

A kérdezőnek pedig: megértelek, én is féltékeny lennék, de azt mondom, hogy ha ez a fiú nem "veszélyes" a kapcsolatotokra nézve, akkor nézd el ezt az egyszeri alkalmat a barátnődnek! Hidd el, ha nekiállnál kekeckedni, még te lennél a "rossz", ha viszont egy szót sem szólsz, a barátnőd tudni fogja, hogy megbízol benne.

Sztem egy alkalom nem a világ, ... majd ha hirtelen megsűrűsödnek az ilyen találkozók, akkor kezdj el aggódni!:P

2008. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok! Bocsi, nem tudom miért emlékeztem úgy, meg vettem úgy, pedig előttem volt a szöveg! No mindegy! De azért én akkor is féltékeny lennék egy picit, de így, hogy csak ismerős, azért más a helyzet! Aki meg jó pofizni próbál, elég szarul csinálja...
2008. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékennyé akar tenni ki tudja tesztelni akar... szerintem engedd el lássa hogy megbizol benne és majd meglátod mi lessz sok sikert bár szerintem csak tesztelni akar...
2008. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lazíts! Ha jelenetet rendezel, meg nem engeded el, az fix, hogy ront a kapcsolatotokon. Egy találkozás valóban nem jelent még semmit.

-G-

2008. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valszeg enne engem is a fene, de aggódni akkor elég, ha túl sok ilyen mozi lesz. Egyszer-egyszer belefér. Esetleg te is elmehetsz régi ismerősökkel. Vagy mehettek idővel hárman-négyen is, mert én pl. nyugodtabb lennék, ha látnám, kivel mászkál a barátom. :)
2008. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!