Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség amiért ezt akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség amiért ezt akarom tenni? Semmi értelme?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban (kb. 5 évesen...) "szerelmes" lettem egy nálam 5 évvel idősebb fiúba. Legjobb barátok voltunk, mindig vigyázott rám, játszott velem. Egészen 13 éves koromig őrülten futottam utána, akárhányszor bántott meg. Aztán abba hagytam... Rájöttem, hogy ebben a korban semmi esélyem vele akármire, mert ilyenkor még ez az öt év túl sok. Most 15 éves vagyok. (Igaz, mindig is úgy néztem ki mintha 5 évvel idősebb lennék.:) :D) Tisztában vagyok vele, hogy őt sosem fogom elfelejteni, hisz az első szerelmem. De nem is akarom, ez is hozzám tartozik. Viszont most már nem olyan sok a korkülönbség és megtudtam, hogy egy velem egy időssel jár. Nem akarok vele kapcsolatot vagy valami, nem akarom, hogy szeressen, hisz már én sem "úgy" szeretem őt, de kitűztem egy "cél"-ként, hogy vele le kell feküdnöm. Le szeretnék egyszer az életben feküdni vele. Nem érdekel, hogy hol vagy mikor, de egyszer érezni szeretném őt...

Hülyeség, vagy értelmetlen dolog? (Kérlek ne könyveljetek el könnyűvérűnek, mert egyáltalán nem vagyok az. Magam sem tudom, hogy miért akarom ezt, mikor én elég nehezen adom magam, és nem is szeretek senkivel sem hosszútávra tervezni...) Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. okt. 13. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hülyeség,de gondold át.persze ezen agyalsz egy ideje,de gondolj bele ha össze jönne akkor is benne lennél-e?!


inkább pasizz be,ő elfelejteti veled a dolgot és ott érzelem is lesz. :)

2012. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért érzed ezt mert beteljesületlennek érzed az első szerelmed...kárpótlást akarsz, a tényt hogy legalább jó "nőnek" tart.

Viszont előre szólok: nagyon meg fogod bánni amikor a második szerelmed aki szeret viszont, csalódottan pillant rád hogy nem ő lesz neked az első, főleg ha esetleg a srác szűz lesz.

2012. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, nem arról van szó!:D Már volt azóta pár pasim, de most olyan fázisban vagyok, hogy nem akarok kapcsolatot. Most én inkább élvezni, szórakozgatni akarok, nem lekötni magam.:) Nem kell semmit elfelejtenem, mert nem akarom elfelejteni. Örülök, hogy ő ott volt nekem.:D

Biztos benne lennék, mert mint írtam, ez nekem egy célom most, a szerelmi életet illetően. Ha csak egyszer is az életben... Annyit reménykedtem régebben, hogy ez most, nem is tudom... Furcsán hangzik, de úgy érzem, hogy ennyi "jár".

2012. okt. 13. 21:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha így gondolkodom is... Van valaki akit úgy érzek, hogy szeretek, de akkor is úgy érzem, hogy vele szeretném. (Plusz nem mondtam, hogy most rögtön, mire oda kerül a sor, lehet már 2 nagy "szerelmen" is túl leszek...:/ :D)

Köszi a válaszokat.:)

2012. okt. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!