Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi koztunk?

Figyelt kérdés

nagyon joba voltunk 1 honapig 2 hete meg lekoptatott most meg fbn a lájk és megy-re ezt kuldte : kulso:8

belso:8

esély:7

most már megin akar tolem valamit?

visszairtam hogy koszonom és visszaírt ninsmit, de ha régebben belájkoltam soha nemirt h nincsmit



2012. okt. 13. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát véleményem szerint ez elég kevés:Sxd
2012. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 10,10,10 szokot lenni pedig eggyeltalán nem tartom magam jó pasinak.. szal nemhiszem h akar töled valamit.max barátság
2012. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ez a lány/fiú (bocsi, a nemed nem derült ki)esetleg nem akart tőled semmit. Mert attól, hogy jóban voltatok, nem biztos, hogy tetszettél neki. Mondjuk írtad, hogy 'most már megin akar tőlem valamit'? Ez azt jelenti, hogy tetszettél neki, és akart tőle valamit? Mindenesetre ezt még leírhatnád. Úgy többet tudnék segíteni. Egyébként, ha engem így lekoptatnának, biztosan nem loholnék tovább az illető után. Mondjuk esély 7... Hát nem tudom. De nem írt vissza neked... Ez egyrészről elég lekezelő. A külsőre 8 viszont jó :) Hát ha tetszik neked, akkor ne add fel. De te tudod... :)
2012. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!