Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. Hogyan lehetnék könnyebben túl a dolgon?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Ne foglalkozz az elso valaszadoval,nem erett meg meg arra hogy valaszoljon es segitsen!

En 5 napja szakitottam a baratommal,mert beleszerettem valakibe.Ilyen az elet,ahogy telik az ido valtozunk,nem tudunk mit tenni ellene,az erzeseinknek nem tudunk parancsolni.Ugy tudsz tul lenni konnyebben rajta hogy a szivedben marad,de nem keresed tobbet.Rakd el a szemed elol a fenykepeit,dolgait.Szeretheted ot,mert egy fontos szakasza volt eletednek,de ha itt volt az ideje szakitani akkor engedd el!Bocsass meg neki mindent ha tett ellened valami rosszat,es legfokeppen ne asd magad ha sajnalod,ha tudod fajdalmat okoztal.Ez a Te eleted,ne vedd fel masok fajdalmat..tudom akkor is faj ha mi szakitunk,de ha tovabb akarsz lepni,hat lepj tovabb.Ezzel a multad lezarult,es amultban ugye nem tudunk elni!Csak jelenunk van!Elj a jelenben,legyel egy kicsit most csak magaddal elfoglalva,figyeld az erzeseidet,reakciodat.Koszond meg,hogy sokat tanultal ettol a kapcsolattol,ne nezz hatra,mert nem erdemes!Minden szakitassal uj elet kezdodik,ez az egyetlen szep dolog benne,akkor is ha faj!

Sok boldogsagot kivanok Neked!Es fel a fejjel!

2008. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
beszéld ki magadból a fájdalmadat a barátaidnak akár többször is elmondhatod ugyanazt. visszafordulni pedig nem érdemes mert csak fájdalmat fogsz okozni magadnak
2009. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!