Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "várhatok el" tőle?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb. három hónapja rendszeresen chatelek. Felmerült már többször, hogy találkozzunk (legelőször is ő hozta fel), de most úgy látom, nem sokat tesz azért, hogy a találkozás létrejöjjön. Hétvégén mindig hazautazik (jelenleg albérletben él), hétközben pedig csak munka után ér rá (6-7 óra körül), és ugye nekem kellene beutaznom hozzá (kb. 25 km-re lakunk egymástól), ráadásul még csak nem is túl lovagias, mert két-három programot is javasoltam, ő meg egyre se tudta azt mondani, hogy "ez jó lesz". Az ő programja időigényes, én viszont nem akarok éjszaka hazamenni, olyankor a közlekedés se túl jó.

Az sajnos fel se merült, hogy a találkozás kedvéért itt maradjon hétvégén...

Egyébként sokszor nagyon jól elbeszélgetünk chaten, és jófej is, de bánt, hogy nem töri magát jobban, hogy találkozunk.

Szerintetek jogos, hogy így érzek? "Elvárhatom", hogy férfiasabban viselkedjen, és az én kényelmemet is szem előtt tartsa?


2008. máj. 20. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 1 pasi annyit nem tesz meg 1 nő kedvéért, hogy 1 hétvégét kihagyjon a találkozás kedvéért, akkor hagyd a fenébe. Én nem kedvelem azokat a pasikat, akik azt szeretnék, hogy a nők tegyenek meg mindent, intézzenek. Azokkal általában 1 kapcsolatban sem lesz könnyebb.
2008. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon ismerős a helyzet, talán ugyanarról a személyről van szó, akivel én chateltem (pontosan az történt, amit leírtál). Ha gondolod, írj mailt, tudok adni néhány tanácsot :-)
2008. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként én nem mertem megkérdezni, hogy itt maradna-e a kedvemért egy hétvégére, ... csak felmerült bennem, hogy fordított esetben én - ha igazán meg szeretnék ismerkedni vkivel - felajánlanám ezt.

Persze mindenki másképp gondolkodik, és ugye azt se tudom, hány vasat tart a tűzben egyszerre :(

Gondolom, minél többet, annál kevésbé töri magát egy-egy lány kedvéért.

És a "terveit" se ismerem: nem derült ki egyértelműen, miért chatel (barátnőt szeretne-e vagy csak unatkozik), és tőlem se kérdezte meg, én mit szeretnék.

... Engem fáraszt ez az "egész", szeretnék egy normális párkapcsolatot egy normális fiú oldalán, akivel nem csak szgépen keresztül tartom a kapcsolatot - és aki mer érdemben lépni. Nem akarom körbeudvarolni, én nem vagyok az a fajta lány, aki ráakaszkodik a kiszemelt fiúra és addig csüng rajta, míg az be nem adja a derekát, és nagy kegyesen jár vele :S

A második válaszolónak: írok róla itt pár sort (ciki, de nem jöttem rá, hogy tudnék e-mailt küldeni neked), vissza tudnál itt jelezni, a "tiedre" ráillik-e ez a pár jellemző?...

Nem akarom őt kiadni, így konkrétumokat inkább nem írnék. Szóval: 24 éves, magas, szőkés barna hajú, kb. 40-50 nap chatelés van a háta mögött :P, chaten nincs fent róla kép, nem rég fejezte be az egyetemet.

... Ennyi talán elég, hülyén érzem magamat, hogy "beszélek" róla a háta mögött :(


Még egyszer köszönöm, hogy írtatok! Lehet, megfogadom az első válaszoló tanácsát!

2008. máj. 20. 14:09
 4/9 anonim válasza:

Hagyd a francba! Semmit nem ér! Hidd el .... sokkal jobb is jönni fog még! Aki először már ilyen, az később csak rosszabb lesz .... mint minden és mindenki ... talán ezért kell olyat választani, keresni, aki legalább az elején tuti, akkor az, ha idővel romlik is a helyzet, még bőven elviselhető marad :-))) ez most nagyon drasztikusnak hangzik, de remélem, értessz belőle vmit:-) sok sikert!!!


34 éves "vén, tapasztalt" feleség

2008. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én vagyok a 2. válaszadó. E-mailt úgy tudsz írni, hogy ráklikkelsz a válasz melletti/alatti "Privát e-mail a válasz írójának" sorra (gondoltam megosztom veled, hátha később szükséged lesz rá).

Habár minden egyéb stimmel, csak a kinézet és a kor nem, úgyhogy nem ő az, akit én ismerek, de akkor ebből is látszik, h több ilyen is van.

Én azt tudnám tanácsolni, hogy hagyd a fenébe őt, mert az ilyen emberkéknek van vagy 30-40 ilyen chatpertnerük. Valószínűleg csak unaloműzőnek használ :-( Nagyon csúnya vége lehet, ha belebonyolódsz, én már csak tudom.

Kívánom, hogy találj egy olyan pasit, aki valóban figyel rád és törődik veled! Sok sikert :-)

2008. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és egyátalán nem adtad ki őt, ne aggódj, ennyiből senki nem fog ráismerni :-)
2008. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm, hogy foglalkoztatok a problémámmal és írtatok!

Sajnos én is egyre inkább úgy érzem, hogy ez egy holt ügy, mivel az igényeink és az elképzeléseink valószínűleg nem egyeznek.

Egyébként ő tényleg jófej és egyelőre rendesnek is tűnik, csak hát egyelőre úgy tűnik, neki teljesen megfelel ez a rideg, szgépes kapcsolattartás és annyira nem ragaszkodik a találkozóhoz...

A második válaszolónak: köszönöm, hogy írtál újból! :) A te bejegyzéseidnél vmiért nem jelenik meg olyan mező, amire rákattintva e-mailt lehetne küldeni neked...

Nem tudom, mi lehet az oka, de legalább most kiderült, és tudsz intézkedni ezügyben :)

Köszönöm még egyszer a válaszokat! :)

2008. máj. 20. 15:34
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom, néhány helyen ismételtem önmagamat :(, bocs a gyenge kommentálásért!

A lényeg: köszönöm, hogy írtatok!

2008. máj. 20. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, igazad van, csak most engedélyeztem, h lehessen nekem e-mailt írni, eddig fel se tűnt :-)
2008. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!