Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem? Annyira megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem? Annyira megváltozott! Lehet csak én reagálom túl? Minden véleményt, tapasztalatot szívesen olvasok - lent olvass tovább.

Figyelt kérdés
2 hónapja megismerkedtem egy olasz fiúval, nyaralás alkalmával. Azóta már voltam náluk, megismertem a családját-mindenki nagyon aranyos kedves közvetlen volt velem, a fiú is minden nap vitt ide - oda, esti séta rózsa... kedves szavak stb... kész mese:), de most nagyon megváltozott.. igaz vizsgája jön állítása szerint ezért ilyen (mert, hogy nagyon stresszes stb. azt kérte, hogy szeretne kicsit egyedül lenni, de nem akarja, hogy vége legyen köztünk.... , rákérdeztem, hogy szeretné-e, hogy mi befejezzük de azt írta, hogy nem, nem ez az oka annak amilyen most hanem ugye a stressz.. 1 napja semmit nem beszéltem vele nem írt... csak a chattes ablakunkat nézi meg (látom mikor nézi..) nem válaszolt nagyon amikor írtam kb. úgy érzem, hogy nagy ívbe le.....ar!:S Úgy érzem, hogy ezzel vége... lehet csak túl reagálom és megértőbbnek kellene lennem?:S
2012. okt. 15. 23:47
1 2
 1/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Zavaros ez nekem, meg az egész kapcsolat annak tűnik.
2012. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
mit eszetek a román-cigókon?! nektek valami bajotok van...
2012. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnak kétfele itenziven összpontositani a pasik általában. Talán ez a gond nála. Na meg ha karrierista, törtető ösztönösen is, akkor nem kell aggódjál, csak elfogadni, hogy ilyen. Légy türelmes s ha lejár a vizsgája kiderül mi van. Ne pánikoljál.
2012. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne fújd fel, csak készül a vizsgára. Majd ha túl lesz rajta megy minden a régi kerékvágásban. Légy megértő szerintem.
2012. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudnak kétfele itenziven összpontositani a pasik általában. "


:D))))))))))))))) na a mai okosság megint meg volt

2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bizonyára hímnemű vagy kedves 5-ös, azért nehéz elfogadni, hogy valamiben gyengébbek vagytok.

Ajánlom olvass utána, kezdésnek itt egy link:


[link]


Sőt könyvet is írtak a témában, biznyitékokat felsorakoztatva, két elismert pszichológus:


[link]

2012. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aha. Ezek ugyanolyan marhaságok, mint az, hogy a férfiak naponta 800 szót mondanak ki, míg a nők több ezret. Meg hogy a férfi idóta, bezzeg a nő az mindent tud.


Mégis a nők nem tudnak férfi nélkül élni, mert nagyon könnyen manipulálhatóak (lásd az átveréseket - netes, hitel igénylések - sokkal több nő szalad bele a csapdába, a vásárlásoknál lévő becsapásoknál detto). És nem azért mert butábbak lennének, csak figyelmetlenek, nem gondolkodnak.

2012. okt. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-oska én 5-ke volnék:))


Szóval nem néztem meg a linkjeidet, mert nem kell. A női vezetők (túlnyomó többsége, még ha nem is mind) bizonyítottan rosszabbak mint a férfi sofőrök. Sokkal nehezebben szereznek jogosítványt is. Pontosan a többszörös összpontosítási probléma miatt, illetve mert nagyon lassan tudják feldolgozni a több szálon érkező információkat. 1-2 éve volt egy kísérlet is amiben bizonyították, hogy a női sofőrök stresszhelyzetbe kerülnek ahogy a forgalommal megindulnak, a férfiak pedig majdnem unatkoznak, annyira könnyedén feldolgozzák a beáramló információkat. Ennél összetettebb példát a többszörös koncentrációra csak a pilótákat tudnám felhozni! Miért ritka a női pilóta?! Mert az már kemény falat a nőknek...

2012. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis hozzaszolasokat, probalok turelmes es megerto lenni.. sajnos neha nehez miutan olyan bunko, mint a fold..:S
2012. okt. 17. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Te választottad a pasid. Szeritnem senki nem kényszerített.
2012. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!