Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni? Most hónap végén lenne az exemel az évfordulónk, de már 10 hónapja külön vagyunk az én hülyeségeim miatt! Miután szakítottunk nem érdekelt a dolog mert úgy gondoltam h még élnem kell, bulizni akarok és csajozni!

Figyelt kérdés

De 9 hónap elteltével be kellett látnom, h ő az életem értelme és nincs szükségem senki másra!

Csak az a probléma, hogy nem beszéltem vele azóta és már 2 hónapja van 1 pasija, de semmit se lehet róla tudni, hogy mennyire vannak együtt!

Nagyon szerettük egymást és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek lenne esélyem? és h csináljam??


2012. okt. 16. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem lenne esélyed, hagyd őt békén! Milyen ez már, hogy akkor nem kellett, most meg meggondoltad magad, és csettintésre ugorjon megint? Szánalmas vagy!

Fogadd el, hogy ez ennyi volt, tanulj belőle, és legközelebb legyen több eszed. Ennyi.

2012. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég hosszú idő eltelt azóta.


Ráadásul ha van pasija, akkor hagyd békén.


Én is kerültem ilyen helyzetbe, több hónapja együtt voltam már egy másik férfival, amikor a volt barátom "előkerült", hogy próbáljuk meg újra. Kellemetlen volt.


Se én, se a jelenlegi párom nem díjaztuk a dolgot. Közöttünk csak feszültséget okozott a próbálkozása, aztán egy idő után megunta / feladta.

2012. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi idő alatt sajnos ki is hülhettek az érzelmek.Ha van valakije akkor ő már látszólag lezártnak tekinti a ti kapcsolatotokat. Tégy egy próbát, hívd fel és kérj egy randit, ki tudja....Ott majd kiderül, mit érez. Ha nem akar találkozni, elmondhatod mit érzel, és mindent vagy semmit alapon, megtudod az igazságot és lezárhatod, ha nem kér belőled.

Sok sikert!

2012. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én páromat is kereste fel az ex, hogy kezdjék újra. Nem volt kellemes érzés. Mindent egy lapra tett fel a hölgy. Vagy nyert volna vagy teljesen megsemmisülve veszít. Ő az utóbbit érte el. De elsülhetett volna győzelemmel is a dolog. Keresd meg. Állj elé az ötlettel. Ha megy, akkor nem boldog.
2012. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

10 hónapja vagytok külön a Te hülyeséged miatt...

Ennyi idő kellett, hogy rájöjj, szereted, és hiányzik?

Eddig mit csináltál? Nem a sebeidet nyalogattad, buliztál.

Hagyd békén..

Megbízhatatlan vagy.

Feldúlnál egy kapcsolatot, mert majdnem egy év után rájössz, hiányzik..:(

2012. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom igazatok van szánalmas vagyok! de akkoriba sokat vitatkoztunk, de nagyon szerettük egymást! igen! hülye voltam, hogy csak most jöttem rá, hogy ő az életem értelme! egyszerűen nem akarom hagyni h elveszítsem őt örökre!!
2012. okt. 16. 11:35
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki követ el az életben hibát, neked ez volt az egyik. Majd legközelebb okosabb leszel. Őszintén, te mit szólnál, ha az exed odajönne hozzád és azt mondaná: Ne haragudj, régen azért szakítottam veled, mert pasizni akartam, bulizni, mással is kipróbálni, de rájöttem, hogy te vagy a legjobb nekem"

Igen, és meddig fog ez az érzés tartani? 3 hónapig?

Aztán megint nőzni akarsz majd és új dolgokat kipróbálni, mert neked nem ő az igazi. Ha valaki mellett azt érzed, hogy másra vágysz, azt nem "nagy Ő"-nek nevezik, csak kalandnak.

2012. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha még 1x az enyém lehetne elvenném feleségül mert annyira hiányzik h már fáj!
2012. okt. 16. 13:53
 9/10 anonim válasza:

mi történt azóta?

én is hasonló helyzetben vagyok sajnos

három hónapja nem beszélünk, haraggal váltunk el, de mindig rá gondolok és tudom, hogy Ő az, akivel le tudnám élni az életem, mindig is ilyen srácot akartam, de nem beszél velem, annyira megbántottuk egymást :-(

2013. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy már nem aktuális ez az egész,de nem írtad,hogy hanyadik évfordulótok lett volna,szóval feltételezem az 1. Kicsit számolgattam.Szóval 2,azaz KETTŐ hónap járás alatt meg sem lehet ismerni a másikat... Jézusom.
2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!