Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lesz? Hogy viselkedjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lesz? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mi történt velem,én nem szoktam így viselkedni...Elkezdtem szeptemberben a gimnáziumot és van egy srác az osztályba,akibe beleestem teljesen.De az a baj,hogy ő a menő,helyes rosszfiú,akiért mindenki odavan és már rengeteg barátnője volt,mindig kavar valakivel.

Az osztálytársam és ma az első óránk matek volt és ő akkor mellettem ül,mert amíg a haverjai között ült,szörnyű volt.Például egyszer kiakart menni wc-re,de a tanár nem engedte ki és ezért belepisilt egy üvegbe meg néha csak úgy elkezd énekelni meg ilyenek.Úgyhogy odaültette a tanár mellém és ma elég sokat beszéltünk matekon és a tanár kiküldött mind a kettőnket.

Utána ő kitalálta,hogy menjünk el hozzájuk és hát...a mai napot ellógtam miatta.Nem vagyok erre büszke,mert amúgy nem ilyen vagyok.De amikor beszél hozzám vagy csak rám néz,akkor nem vagyok önmagam.


Náluk pedig először csak beszélgettünk meg gépeztünk,utána csak úgy megcsókolt(életem első csókja...).Utána mondta,hogy sajnálja,meg hogy nem akart letámadni,csak már régóta meg akarta ezt tenni velem.Mondtam,hogy csak meglepődtem és folytattuk a dolgot...Nem feküdtem le vele,csak petting volt,de nem lesz ciki találkozni vele ?

Hazakísért meg mondta,hogy holnap meglátogat (nem megyek suliba) délután,de félek,hogy kellemetlen lesz vagy esetleg nem tudunk miről beszélni majd.

És azt sem tudom,hogy mi van köztünk.Mármint,az ember nem csókolja csak úgy meg az egyik osztálytársát és nem csinál vele ezt-azt.

Rákérdezzek erre esetleg?



15L



2012. okt. 16. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól olvasom, a gyerek egy sima elmebeteg. De legalább is antiszociális. Felnőtt korodban a bankrablókért fogsz rajongani vagy a sorozatgyilkosokért?
2012. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak dugni akar. Már a hálójában vagy. nem kell sok idő és az ágyában is. Már veheted úgy, hogy oda a szüzességed. Záros határidőn belül dobva leszel. Az ciki lesz. A lányoknak az ilyen zűrös pasik jönnek be. Ha anyukád tudná, már kiugrott volna az ablakon bánatában.
2012. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne dőlj be neki kislány. Ha tényleg olyan, mint amilyennek írod, akkor csak ki akar használni. Nem pont a szexre gondolok, de akár abban is. Te is csak egy strigula vagy neki, hidd el.


Én a helyedben kacérkodnék vele, vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy átmennék haverba. De azért a flörtölgetést nem hagynám ki. De ettől többet nem adnék neki. Hagy egye csak a fene, hogy nem fog minden lány olyan könnyedén csak a karjaiba omlani.

Ja, és ne lógj miatta! És ne is add oda neki a házidat, mert majd lassan azt is szépen elkezdi kéregetni.


25/n

2012. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is tök ugyan ilyen hülye voltam meg vagyok is mégsem tapadtak rám a csajok..
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ronda vagy xd
2012. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21:03

Hát,talán egy kicsit tényleg antiszociális,ahogy így utána olvastam a dolognak...De nem lehet vele mit csinálni,a családja gazdag és befolyásos,ezért minden balhéjából kihúzzák(már volt neki jópár).Csak hozzá van szokva,hogy bármit megtehet,amikor kedve van hozzá és nem aggódik annyira semmi miatt.


21:03

De ha csak szexet akarna,akkor azt megtehette volna már ma is.


21:09

Néha én csinálom a matek és a fizika háziját,de cserébe ő megírja a francia és az angol házimat(mindkettőből van nyelvvizsgája).Szóval ebben nem annyira használ ki...

Próbálok ellenállni neki,de ez szinte lehetetlen vagy csak én vagyok gyenge.


21:11

Erről én nem tehetek,lehet,hogy nem a belsővel van a gond...

2012. okt. 16. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

kizárt! a külsőmmel sincs gond!

rossz időben éltem.. akk a csajok csak morogni tudtak, h ne csináld azt , ne csináld ezt.. hülye vagy, stb.. :D

2012. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen sz@ralaknak már kisgyerek korában minden az ölébe hullik. Lányok, bizonyítvány, nyelvvizsga, házi feladat, bármi és mindenki nyalja a farát három nyelvvel. Képzeljük el felnőtt korában ugyanezt, amikor majd részegen Hummerrel letarol egy családot. És mindenki hibás lesz azért, aki nem vágta időben pofán egyszer sem!
2012. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De kis aranyos vagy: "Nem feküdtem le vele,csak petting volt,de nem lesz ciki találkozni vele ?"


Én egyszer ezzel határoltam be azt, hogy mikor van itt az ideje a dolgok történésének. Valahogy úgy hangzott, hogy: "ha a történtek ellenére másnap a szemébe tudsz nézni, de nem úgy, hogy szégyelled magad..."

Ez igaz a pettingtől kezdve a lefekvésen keresztül minden jóra...

2012. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!