Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a féltékenységével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a féltékenységével egyre több fájdalmat okoz nekem. Mit tegyek, hogy ne legyen megfeleltségi kényszerem?

Figyelt kérdés

azt, hogy féltékeny nem konkrétan mutatja ki, másnap szokott leesni.

pl nemértettem, hogy miért hideg üziket írogat, rosszul esett.

vagy újabban olyanokat írogat, hogy még nem is járunk.


mindezeket azért kapom mert folyamatosan azt hiszi, hogy ha nem vagyok vele,vagy nem írok, akkor pasizom.


én próbálom neki mutatni, hogy de hiszen nekem csak ő számít, stb, hogy megnyugodjon.

de most eszembe jutott, az előző kapcsolatomban is ez volt és odáig fajult az egész, hogy már mindenben meg akartam felelni, de persze az sem volt elég jó és a végén olyan lett a kapcsolatunk, mintha én valami kisebbrendű lennék a kapcsolatban, hogy ha neki nem tetszik vmi,már változtatok is. a végén még ő hagyott el, a nagy féltékeny ex.


szóval most szeretném, ha valahogy máshogy el lehetne simítani ezeket a dolgokat. sokkal több minden van egy párkapcsolatban ami boldogít, kár ilyenekkel elrontani. de persze ezt a másik fél annyira nem látja sajnos.


2012. okt. 18. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te is tudod a választ. Nincs mese, ha ezt tovább csinálja téged tönkretesz idegileg és egy senkinek fogod magad érezni mellette, vagy ugyanúgy elhagy mint az előző vagy te lépsz le. Szal szakítás lesz a vége az egésznek, és valamelyikőtök jobban fog sírni, mint a másik, kivéve ha:

mondd meg neki a következő ilyen balhé után, hogy akkor döntse el, hogy mit akar mert már nem bírod tovább, hogy állandóan kritizál, mindenbe te vagy a sz*r, bármit csinálsz. Miután ezt elmondta lépj le egy szia nélkül és 1 teljes hétig ne beszélj vele. Nehéz kibírni, de megéri. Ha ezalatt az egy hét alatt szitkozódó smsek hadát kapod, nempedig bocsánatkérő üzeneteket, akkor te is tudod mit kell tenned...

2012. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!