Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25éves vagyok a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves vagyok a szeretőm 40éves aki házas, de én szeretem! Ő is nagyon szeret velem lenni de néha úgy viselkedik mintha csak a szexre kellenék neki, de sokszor beszél arrol h mi lenne ha együtt lennénk! Hogyan csábitsam el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy már ilyenre adjunk tanácsot.
2012. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
valószínűleg csak szexre kellesz neki. Takarodj szépen és keress magadnak valami kisebb korkülönbségű egyedet.
2012. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
tegyük fel, hogy egyszer összejöttök. szerinted nem teszi meg veled is, amit most a feleségével?
2012. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Ha nem is kisebb korkülönbségűt, de ne házas embert.

Amúgy igen, csak szexre kellesz neki, nem fogja érted otthagyni a kis családját, annyira nem hülye. Ahhoz is megvan az esze, hogy a hozzád hasonló lányokat ily módon kihasználja kefélésre, ígérgetéssel. Aztán nem lesz belőle semmi. Van amelyik szexpartner hamar feladja, van aki évekig hisz az ígérgetésnek. Példád nem egyedülálló.

Mindenesetre rólad is kiállít a szituáció egyfajta bizonyítványt, hogy házas emberrel kezdesz ki és szét akarod szedni a családját. Lelkiismereted nem sok lehet, az tuti.

2012. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Te egy K*rva vagy!

Remélem a Drágádnak van 3 kölyke, akiket majd ha elhagy a Te lelkeden szárad.

2012. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg csak szexre kellesz neki, a "mi lenne ha"-kat meg csak azért mondja, hogy mindig ott legyél mellette az ágyban, ha ő úgy kívánja. Ez így neki baromi kényelmes, tőled szexet kap, a feleségétől meg családot.

Ha el akarta volna hagyni a feleségét érted, már megtette volna.

2012. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Még szerencse h ezen az oldalon mindenki k*rvázik,elmondják az embert mindennek! Te biztos egy olyan ember vagy aki életében nem hibázott! Gratulálok az inteligenciádhoz a csillagokat veri!
2012. okt. 19. 15:20
 8/25 Fülünyúl ***** válasza:
94%

A kérdező kommentje:

"Még szerencse h ezen az oldalon mindenki k*rvázik,elmondják az embert mindennek! Te biztos egy olyan ember vagy aki életében nem hibázott! Gratulálok az inteligenciádhoz a csillagokat veri!"


Érdekes, hogy még te vagy felháborodva. Ja értem, most hogy téged értek a kritikák, már nem is el akarod csábítani a pasit a családjától, hanem már hibáztál? De gyorsan alkalmazkodik a véleményed... Ebből látszik mennyire nem vagy őszinte ember.

Amúgy meg van egy bölcs mondás, mi szerint aki k*rva ne sírjon ha b*sszák. És ezt nem feltétlenül a szó legszorosabb értelmében kell értened annak ellenére, hogy lek*rváztak a válaszolók. :)

2012. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Csak a kérdést olvastam..válaszokat nem.

Házas ember. Minden okot kitalál, de a családját nem fogja elhagyni...

Ne csábítsd el. Nem kell Neked ez a kapcsolat..

25 éves vagy...Ne várj a döntésére..mert közben elmegy melletted az "ÉLET"..

Nem jön a "herceg", mert Őt várod..

Napjaid, ünnepeid magányosak..mert Őt várod...

Legszebb éveidet ne várakozással töltsd. 25 évesen annyi facér, kedves ember van..Ha első nem lehetsz, ne érd be a

második hellyel..

Mert mi, nők többet érdemlünk, mint csak kalandot, izgalmat..és mesét, ábrándozást.

üdvözlettel: egy öregasszony

2012. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik úgy veled drágám,mert tényleg csak a szexre kellesz neki!


A csillagos egeket is le fogj neked hazudni,de a családját nem fogja elhagyni miattad!


Az egyik kérdezőnek üzenném:


Igen!

Én elítélem,mert én sosem kezdtem házas férfival,mert tudtam hogy csekély rá az esély hogy engem választ,én nem akartam ilyen idióta kérdéseket feltenni,hogy miért viselkedik úgy velem,mintha csak a szexre kellenék neki,mivel tisztában voltam vele,hogy egy házas pasinak,nagy a valószínűsége,hogy tényleg csak a szexre kellenék neki.Mert valószínű,hogy a szexben megkap valamit,amit a kapcsolatában nem,de csak ennyi!

Aki ezt választja,az ne sírjon,mert tényleg szánalmas,és idegesítő.

2012. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!