Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem, de a szüleim tiltják és mindenki hülyének néz. Mit lépjek erre?

Figyelt kérdés
Egyik buli után találkoztam egy pasival és elhívtam magunkkal egy kocsmába. Sokat beszélgettünk, volt csók meg minden, de nem kérte el a számom, se más elérhetőségem. Sajnáltam, de beletörődtem, hogy nem akar semmi többet. Pár nap múlva ugyanott találkoztam vele kicsit ittasan (nem részegen) és koszos ruhában. Nagyon meglepett és láttam, hogy zavarban van, nem akar velem beszélni. Kiderült, hogy hajléktalan, néha tud szállón aludni meg tisztálkodni, de rendszeresen sajnos nincs rá lehetősége. Szoktam neki vinni kaját, amikor nem volt otthon senki, beengedtem fürdeni és sok minden történt köztünk. De az egyik barátnőm elkotyogta anyunak és eltiltottak tőle. Én szeretem, szeretnék neki segíteni és szeretném, ha működne a kapcsolatunk. Mit tegyek, hogy anyu elfogadja. Egyébként nagyon rendes pasi és nem saját hibájából jutott ide.
2012. okt. 20. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ez nem vicces,de mégis kurv@vicces xDD



nemtudom hány éves vagy,bár nem is fontos,,szerezzen valami melót azt anyádnak is más lesz a véleménye

2012. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
gondolj bele te engednéd a gyerekednek hogy egy ilyen jött ment csövessel kokettáljon a mosdóba kakiljon/fürödjön kaját adtok neki egy CSÖVESNEK és még talán meg is d.u.g.j.a. a GYEREKEDET, ezért nem nézik ezt jó szemen
2012. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"szerezzen valami melót azt anyádnak is más lesz a véleménye"

Ezt a legkönnyebb mondani, de ha nincs meg a minimális egzisztencia (egy kis zug [lakás] ahol meghúzhatod magad, egy fürdő, ahol letusolhatsz, egy wc ahol kisz@rhatod magad, és a napi 2x-i étkezés lehetősége [bár ettől még el-el lehet tekinteni, csak ne legyen nagyon beesett], valamint ha NINCS RENDES RUHÁJA!) akkor b@szhatja a munkakeresést, VALAMINT MAGYARORSZÁGON TÖBB A MUNKANÉLKÜLI, MINT A BETÖLTETLEN MUNKAHELYEK... amúgy NO COMMENT, aranyos vagy, majd kinövöd :/ Sajnos mindenki kinövi ezt...

F17

2012. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
igazuk van. a csövesek örök vesztesek, betegek, alkoholisták.
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért lehetnél óvatosabb is..Miért kell valakit fürdeni hívni, ha egyedül vagy ??

Hány éves vagy ??

Ittasan volt, mikor találkoztatok..ez sem piros pont.

A rendes pasik is lehetnek hajléktalanok, elhiszem..de a rendes pasikat befogadják, törik magukat, hogy legyen rendes életük..

Nem kéne ezt Neked bevállalni...Igyekeztem nem sértőn fogalmazni..de így is egy liba vagy.

2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek az előttem szólóval!Ha találna valami munkát biztos más lenne a véleménye a szüleidnek!Remélem azért nagy korkülönbség nincs köztetek!:) DE őket is meg kell értened,mert csak féltenek téged!Meg persze minden szülő a "szőke herceget" szeretné a lányának!:)
2012. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ez kurv@vicces téged CSÖVES D.U.g.
2012. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as válaszoló! Nem feltétlenül,mert vannak akik erre specializálódtak,hogy az ilyen sorsú embereknek kerítenek munkát!Az más kérdés,hogy milyet meg,hogy el fog e járni az adott munkahelyre!De van aki keres nekik!:)
2012. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem egy örök vesztes, de nem tehet róla, hogy idejutott.

24 éves egyébként, én 17, szerintem nem vészes a korkülönbség. Egyébként nem is buta, járt főiskolára, csak pénzhiány miatt nem tudta befejezni.

Volt élete, nem volt csóró, de sajnos az anyukája meghalt ő pedig otthagyta az apját, aki kicsi kora óta verte őt is meg az édesanyját is. Pesten lakott albérletben, főiskolára járt, diákmunkázott. De mivel az apja nem támogatta tovább-majd a kapcsolat is megszakadt köztük, azt sem tudja most hol lakik az apja-már nem tudta fenntartani az albérletet, sem a tandíjat fizetni. Megpróbált mindent, komolyan. Az albérletből kirakták, mert sok volt az elmaradás, másikra nem volt pénze. Sokszor bent aludt a főiskolán az egyik előadóban, de a tandíjra így sem tudott eleget félretenni. Ugrott a suli, ugrott a diákmunka. Szállóra nem mehet állandóra, mert érkezési sorrend van, ha bement annyi ember, amennyit be tudnak fogadni, akkor több már nem fér be. Volt, hogy megverték, mert egész nap a szálló előtt ült, hogy elsőnek mehessen be. A "régebbiek" nem nézték jó szemmel. Az első hónapban ellopták a táskáját minden cuccával együtt.

Állásra jelentkezett, lakcím és telefonszám nélkül szóba sem jöhetett. Ha mégis bejutott valahová interjúra, azonnal elküldték. Még McDonald'sba is úgy vették volna fel, ha van Bp-i vagy Bp közeli lakcíme. De valószínűleg nem is tudott volna tisztán, ápoltan bejárni. Így ki alkalmazná?

Ha velem van, igyekszik előtte tisztálkodni. Olyankor nem is iszik (egyébként sem gyakran, de van hogy csak azzal kínálja meg néhány sorstárs). Alkalmi munkát néha végez, de az nem elég semmire, maximum 1-2 nap kajára.

Ha nálunk van, azonnal megfürdik. Sosem szeretkezünk koszosan, büdösen. Adtam neki bátyám néhány régi ruhájából is, kicsit nagy rá, de tiszta és jó állapotban van.

Többször mondta, hogy ne találkozzunk, hogy jobb nekem nélküle, de ez nem igaz. Nekem ő fontos és szeretek vele lenni. Amikor itt van nálunk, olyan önfeledt és olyan gondtalannak tűnik, mindketten megfeledkezünk a valóságról és olyankor elhisszük, hogy akár működhetne is. Ha az utcán találkozunk, körülvesz minket a rideg valóság. Nem akarom, hogy vége legyen és azt sem hogy így kelljen élnie. Gondoltam arra is, hogy érettségi után én is albérletbe költözöm az egyetem mellett és akkor együtt élhetünk, tud munkát vállalni. De addig ki kell bírni és félek, anyám akkor is ellenezné és keresztbe tenne nekünk.

2012. okt. 20. 21:30
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló, hol találunk ilyen embereket? Nagyon fontos lenne, mert tényleg szeretne dolgozni, mindegy mit. Sokféle munkát csinált már, lelkiismeretesen elvégzett mindent. Tényleg szeretne kezdeni valamit és kitörni onnan, ahol most van, de látom rajta, hogy már teljesen kétségbeesett és néha úgy érzem, fel is adta. Amióta velem van mégis sokkal boldogabbnak látom, mint az elején. Mintha lenne benne remény és egy munka tovább erősítené.
2012. okt. 20. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!