Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha csak belső van ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha csak belső van ami megtart, de külső nincs ami megfog?

Figyelt kérdés
Hogy fogok én így párt találni, ha az emberek a külső megfog a belső megtart logika alapján ismerkednek? Sajnos a természet nem épp szép külsővel áldott meg. 29/F
2012. okt. 21. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad és nő az esélyed.
2012. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
német tanárnő mondta anno, hogy ő nem jönne össze szép férfival, mert azzal csak a baj van.. monnyuk ő egy igazán rusnya vén zsidó kurv@ volt
2012. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Egész nap szar kedvem volt, de ezt köszi, életet mentettél. Még mindig röhögök. ;D


Kérdésre válaszolva: nem tudom, én is hasonló miatt szopok. Símaszkban csajozunk maximum!

2012. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
paradoxon
2012. okt. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor majd lasszóval kell összefogdosnod magadnak a barátnőket. :P

Amúgy interneten simán lehet úgy is ismerkedni, hogy egy ideig nem feded fel a kinézetedet, csak már akkor, mikor már megmutattad a belső értékeidet. (Ha nem lenne az internet, és nem titkolom el a kinézetemet, akkor sose lett volna barátnőm.)

2012. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!