Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy semmi kedve, sem ideje barátnőre, akkor ezzel csak le akár rázni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, de úgy látszik semmi esélyem sincs. Talán a korkülönbség is gond lehet..2év. Vagy csak szimplán nem.

15/l


2012. okt. 21. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy télleg nem akar barátnőt,vagy le akar rázni mindenkit. Nem a korkülönbséggel van a baj,hanem mással
2012. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem érdekled. Ha igen, akkor ő szaladna utánad. Nyugodj meg és keress olyan embert, aki jól bánna veled.
2012. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Vagy nem akar téged, vagy hü lye! Szerintem a második.
2012. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez azt jelenti, h semmi kedve, sem ideje barátnőre. Ez csak nálatok lányoknál jelenti azt, h csúnya a fiú.
2012. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ezt eddig csak egyetlen lánynak mondtam,és ő tetszett nekem.;) Egyszerűen tudtam,h ezzel rögtön felkeltem az érdeklődését...
2012. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De akkor most, hagyjam inkább?? Olyan rossz, mikor látom a suliban.
2012. okt. 21. 10:44
 7/15 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy le akar rázni.

ez nagyon kamu szöveg.

az embernek arra van ideje amire akarja, hogy legyen.

2012. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de ha nem is csak lerázó szöveg, hanem így van tényleg, a te szempontodból mindegy, mert úgyse akar semmit tőled. Ha nagyon kellenél neki, akkor lépne valamit szerintem...
2012. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Azt jelenti amit mond. Miért olyan hihetetlen, hogy nincs ideje nőre, azért vannak fontosabb dolgok is.
2012. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még mielőtt összejöttünk a volt barátommal, megmondta, hogy neki nincs ideje barátnőre(ami voltaképp igaz is volt, mert pár hónap után ezért szakítottunk), szóval lehet nem akar lerázni csak tényleg nincs ideje.

15/L

2012. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!