Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig azok a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a fiúk tetszenek, akik foglaltak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert azok a pasik foglaltak akikben értékek lakoznak
2012. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2012. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De így hogyan lesz barátom? Reménykedjek, hogy majd szakítani fognak a barátnőjükkel? És ha eljön ez a pillanat, akkor sem biztos, hogy engem választanak...

Mit tegyek? :S

2012. okt. 21. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy tetsző,de szingli fiút..
2012. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Először is bízz magadban, hogy elég jó csaj vagy hozzá, hogy megkapj egy ilyen pasit. Én nem bírom a bizonytalan csajokat, csak azokat akik tudják, mit akarnak. Fejleszd ki magadban azt, hogy felfedd az értéket olyan pasikban, akik még maguk sincsenek tudatában ennek, és naívak. Csapj le egy ilyenre, mielőtt más teszi meg! Igazi férfit viszont tényleg nem lesz könnyű találnod, például én is foglalt vagyok :)
2012. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy azzal fog jönni valaki, hogy majd találok egy szingli fiút... De ez nem fog menni, mert tényleg minden fiú foglalt, aki érdekel, mindig is így volt ez.

Én tudom, mit akarok, de ha a másik fél nem akarja, akkor mit tegyek?

2012. okt. 21. 15:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Én például jól nézek ki,és szingli vagyok.Tessék
2012. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerek egy 24 éves tiszaföldvári srácot.. kicsit visszahúzódó de nagyon aranyos :) nem nagyon mer megnyilvánulni emberek előtt, nem akarsz vele barátkozni?
2012. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fordítva is hasonló a helyzet.


Mindkét félnél vannak egyrészt olyanok, akik folyamatosan kapcsolatban vannak, és ha véget ér az egyik, vagy csak látszik, hogy vége lesz, már érik a következő, és minimális szünettel benne vannak a következőben, illetve a többiek pedig akik állandóan külső szemlélői az eseményeknek. Olyan nagyon ritkán van, hogy valaki kapcsolatban van, és mikor véget ér, akkor évek telnek el, mire jön a következő. Tudom, hogy van ilyen, de viszonylag ritka.


Én úgy vettem észre, hogyha nem tudsz bekapcsolódni tizenévesen ebbe a "rotációba", amit először írtam le, akkor később elképesztően nehéz lesz, mert érted, egyrészt gyakorlottabbak, tapasztaltabbak, másfelől mindig ott lesznek az emlékek, amelyekből meríthet bátorságot ("ha 5x sikerült, miért ne sikerülne most is"), illetve ott lesznek az exbarátok/exbarátnők, akikhez bizonyos esetekben vissza lehet térni.

2012. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jóképű pasik tetszenek, azok pedig általában foglaltak.
2012. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!