Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, nem vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, nem vagyok szerelmes a barátomba. De elhagyni se akarom, mert már 1x szakítottunk, és az nagyon rossz volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem kialudt a láng, vagy nem is tudom... fél éve vagyunk együtt, ebből a 4. hónapban tartottunk egy néhány napos szünetet de mind2-en megkerestük a másikat mert nem bírtuk egymás nélkül. Nem tudom elképzelni nélküle az életet, de igazából vele se igazán. :/ Mit tegyek?

17/L


2012. okt. 21. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokat vitáztok?

Szerelem átalakul egy kötődéssé mindig 23 vagyok 5 évet voltam az exemmel és Szeretni szerettem de átalakult a szerelem!Sokan ezt cáfolják hogy ilyen nincs nemtudom..Én ígyis majdnem belehaltam a szakításba.

Ám mostani páromba belevoltam zúgva de annyi vita volt hogy már csak kötődés van ismerem 2 éve 2 hónapja járunk de félek elhagyni szeretem nem szeretem nemtudom.Sakkmatt.

Nah lényegében ezt magadban kell eldöntened mit hogy hogyan érzel és hogy jobb neked!Ha már volt szünet és megint gondolkodsz ezen akkor már elvan vetve a dolog!Ilyennek soha nem szabadna megtörténnie Szóval nehari hogy ezt mondom de így nem lesztek sokat együtt késöbb jön a megcsalás stb...:(

Szia

2012. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!