Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan férfit, aki ilyen őrülten is szeretne? Mindenki fél tőlem és általában nem is akarnak tőlem semmi komolyat. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem fogok senki kedvéért változni, de így meg nem kellek senkinek...:S
2012. okt. 22. 11:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%

8 :) kb


"Nem fogok senki kedvéért változni"


Kérdező: A kérdésedben benn van a válasz is! Segítek bár már mondták:


ÖNZŐ VAGY!


"Mit csinálok rosszul?"

Már érted? Vegyél egy halat, azzal keveset kell törődni.

2012. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

8/9


Én sem fogalmazhattam volna jobban. Ja, de, igen, ettől függetlenül a lényeg ott van.

2012. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Le kell hogy teszteljem,mennyire vagy perverz..
2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
szval egoista, önző, ronda és féreg vagyok.:D húha, akkor már értem.:)
2012. okt. 22. 11:41
 15/28 anonim ***** válasza:

Szóval mentálisan beteg vagy (őrült)? Ne csodálkozz, hogy nincs senkid, ez természetes szelekció.

"exem is megmondta h 1 évig félt tőlem..., hogy hülyeséget csinálok magammal."

Szóval önpuszító őrült, nem is a csandesen magában mormogó és hallucináló típus? Végképp ne csodálkozz.

2012. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
normálisan beteg...:D nincs semmilyen egészségügyi problémám.:D csak túl hülye vagyok... ennyi az egész
2012. okt. 22. 12:02
 17/28 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy még éretlen vagy, fiatal. Ennyi. Majd benő a fejed lágya és utána eljön a herceged. Ne aggódj ezen, idő kell a megéréshez!
2012. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én nem látom a problémát. Az nem baj ha hülye az ember én is az vagyok. Néha annak is kell lennie. Változni meg csak olyan dolgon kell ami a kapcsolat végéhez vezetne. Szal szerintem nincs gond veled:D


21/F

2012. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de olyanokra szokták modani, hogy "Te őrült vagy!", akik izgágák, idegesítőek vagy szimplán csak gázul viselkednek. Ez kritika az emberek részéről és nem feltétlenül pozitív.

Azt kérdezed, mit csinálsz rosszul. Azt, hogy "őrült" vagy. Kicsit próbálkozz meg emberi módon viselkedni.


Nem tudom, pontosan mit értesz az alatt, hogy hülyeséget csinálsz magaddal, illetve mitől vagy őrült. De nekem voltak olyan szomszédaim, akik teljesen idiótán tudtak viselkedni, mert "az buliiiiiiii!", tehát el tudom képzelni.

2012. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ismerős :D Van, hogy tőlem is félnek a fiúk, azért nem mernek oda jönni hozzám, aki meg oda mer jönni attól meg én félek. Én szívesen megváltoznék egy férfi kedvéért, ha látom, hogy igazán szeret, mert nekem amúgy is elég kiállhatatlan a természetem.
2012. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!