Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan férfit, aki ilyen őrülten is szeretne? Mindenki fél tőlem és általában nem is akarnak tőlem semmi komolyat. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem fogok senki kedvéért változni, de így meg nem kellek senkinek...:S
2012. okt. 22. 11:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ha nem zavar hogy én csak simán idióta vagyok néha de am nyugodt embernek tartom magam akkor talán elvisellek xd
2012. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
pszichológus. komolyan, nálad valami nagy gond van, és ebben legkevesebb offenzíva sincs
2012. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
már voltam. azt mondta, hogy nem kell járnom , mert normális vagyok.:D és a vicceléssel nyomom el a gondjaimat ami teljesen jo.:D
2012. okt. 23. 14:30
 24/28 anonim ***** válasza:

teljesen jó, hogy poénkodással rejted el a gondjaid? jó kis kuruzslót találhattál magadnak, grat

bár szerintem a közelében sem jártál pszichológusnak

2012. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
szerintem se:D
2012. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
pedig voltam... és gratulálok, hogy le tudjátok szólni az embereket, de a kérdésemre válaszolni normálisan nem...
2012. okt. 24. 19:09
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a kérdés,hogy mit csinálsz rosszul

Aztán közlöd hogy nem fogsz megváltozni senkiért

Utána mondod hogy azért nem kellesz nekik mert félnek tőled,vagyis tudod hogy mit csinálsz rosszul

Aztán még felvagy háborodva :DD

2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

no offense, mint említettem

bocs, hogy próbálom nem felszínesen kezelni a problémádat, ami úgy egyébként nem oldaná meg, hanem alternatív és pl hatásosabb megoldásokat keresni

de a te bajodnak pontosan a legjellemzőbb tünete a tagadás, éjszakákat tölthetnék azzal, hogy próbálok előrénn jutni veled, de erre csak te magad ébredhetsz rá, az pedig fájni fog, hidd el

2012. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!