Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha túl "haveriasan" beszélgetü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl "haveriasan" beszélgetünk egymással tönkremehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel, akivel még csak pár napja jöttünk össze, előtte két hétig találkozgattunk, most úgy vagyunk, hogy amikor együtt vagyunk, hogy sétálunk, közbe sokszor megállunk csókolózni és ha éppen nem csókolózunk akkor beszélgetünk. De úgy mintha haverok lennénk, csak közbe szeretjük egymást de ez mintha tönkre tenné az egésznek a varázsát, ezt ma vettem észre. Tudunk meghittebben is beszélgetni, de inkább ez a haveri stílus a jellemző. Ma valahogy úgy éreztem, hogy túl sok volt ez, vissza kéne ebből venni.

2012. okt. 22. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jó a haveri stílus, azt jelenti, hogy mind2en feloldódtatok egymás előtt /szerintem/
2012. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, viszont az ismerkedés alatt meg olyan romantikus feeling-je volt az egésznek és pont azért kedvelt meg, mert aranyos voltam és kedves.
2012. okt. 22. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mertek megnyílni egymás előtt,nem mertek érzelmekről beszélgetni,hiszen nem is ismeritek egymást annyira.Az elején meg,és -ki kell ismerni a másikat,így alakul ki egy bizalmasabb viszony a két fél között.Egymásra kell hangolódnotok,ehhez meg idő és türelem kell.Rengeteget kell beszélgetni,figyelni a másik reakcióit,sok tartalmas találkozót kell szerveznetek,hogy közelebb kerülhessetek egymáshoz.Szerintem még zárkózottak,félénkek,gátlásosak vagytok,ezt kéne valahogy feloldani.
2012. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, nem beszélgetünk olyan mélyen az érzelmekről, de mindig mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek", "hiányzol", stb. Szeretném ezt a kapcsolatot nagyon sokáig megtartani, mert nagyon szeretem a lányt és ő is engem, de félek, hogy el fogom rontani.
2012. okt. 22. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja jöttetek össze, de már megy a "szeretlek" oda-vissza...wow. :)


Nem fogod elrontani, ha ugyanúgy viselkedsz, mint eddig...hisz az eddigiekkel sem volt baja, vagy úgy érzed ő máshogy szeretne valamit? Viszont ha váltasz, pl kevesebbet mondod, h szeretek, az egyből feltűnik majd neki (ez most egy negatív példa volt).

2012. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, a "szeretlek"-ből nem akarok kevesebbet, csak kicsit túl soknak éreztem ma, hogy olyan nagyon nyiltan beszélgettünk és elhülyéskedtünk.
2012. okt. 22. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát saját példát tudok írni,a párommal nagyon sokáig csak barátok voltunk,de azok a csak ketten kijárós barátok.

Most már elég régóta együtt vagyunk,de nagyon sok veszekedés volt belőle,hogy én elvileg haveri módban beszélgettem vele....

Annyi ,hogy tudatosítottam benne,hogy attól hogy szerelmesek vagyunk,barátok is vagyunk egyben. Mostmár minden rendben:)

2012. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!