Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiú szimpatikusabb nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiú szimpatikusabb nektek?

Figyelt kérdés

1. Külsőre nagyon helyes. Azt hittem róla régebben hogy beképzelt, de mikor jobban megismertem, rájöttem hogy egyátalán nem. :) Hétvégén volt egy buli, ott eléggé rámmozdult, érdeklődött irántam. Szóval ilyen szemezés, comb-simogatás, ilyen dolgok. Haza is kísért, a ház előtt felemelt, és megölelt. :) Csók nem volt, mivel ott volt a barátja is.


2. Hát ő meg a barátja... Kevésbé helyes, de baromira jó fej! Régebb óta ismerem, nagyon kijövök vele. Hihetetlenül nagy szíve van! :) .. De amikor volt barátnője rám mászott (amit az alkoholra fogott) de én nem hittem el. A bulin is a barátnőmmel kavart.. Pedig nekem meg azt mondta hogy érez irántam valamit.


Nem tudok dönteni... szerintetek?



2012. okt. 22. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy ha nem tudsz 2 közül választani, akkor válaszd a 3.-at. :D
2012. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
aszt válaszd akinek nagyobb a pénisze
2012. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
vagy akinek több a pénze
2012. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A másodikkal még értem mi a bajod, de az elsővel mi? Semmi rosszat nem csinált, és azt mondtad hogy jó arc is. Válaszd őt... őőő inkább engem :)
2012. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ennyiből még nem derül ki, milyen emberek lehetnek.

A második fiú viszont, ha rád mászik, miközben van barátnője... azt hiszem, őt inkább hanyagolni kéne. Az elsővel még lehet valami.

2012. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hmm az elsőt asszem. A második lehet megcsinálná veled ugyanazt, mint az akkori barátnőjével, hogy másokra moccanna.
2012. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én az elsőt. Konkrétan pont ugyan az történt velem, mint veled -csak mi a csókig jutottunk. :) (De aligha nem csak szórakozás volt részéről, ez viszont már más történet. :/)
2012. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
55%

Első alapból kilőve, utálom a nyomulós faszikat. Második meg egy fa.szkalap "volt barátnője rám mászott (amit az alkoholra fogott) de én nem hittem el. A bulin is a barátnőmmel kavart.. Pedig nekem meg azt mondta hogy érez irántam valamit.

".

Mindkettő szánalom.

2012. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt választod akkor készülj fel, hogy dugáson kívül több nem lesz és a barátjai is tudni fog róla. Aztán se első, se második nem lesz:) Válaszd a másodikat és akkor lesz egy rendes, jófej pasid. Miért lennél olyannal aki csak egy helyes? Rengeteg helyes srác van, de olyan nagyon ritka akivel nagyon jól ellehet lenni! Csak a másodikat érdemes választani. Dönts okosan.
2012. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as! Mért hogy szerezze meg ha nem nyomul egyáltalán? Mindig kell nyomulnia valamennyit, másképp hogy szerezze meg?
2012. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!