Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 19 éves, és előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 19 éves, és előttem nem volt senkije. Több mint 1 éve együtt vagyunk. Attol félek, hogy meg fog csalni, puszta kíváncsiságból, hogy milyen lehet más lánnyal. Szerintetek jót tenne ha tartanánk egy kis szünetet amikor azt csinál amit akar?

Figyelt kérdés
Természetesen nagyon rosszul esne, és tudom, hogy egyébként nem tenne ilyet, de félek hogy egyszer részegen ha alkalma adódik kipróbálja egy másik lánnyal is... Egyébként talán még jól is járnék ha szerezne egy kis tapasztalatot másoktól is, és ha szeretjük egymást akkor elvileg ezt is túl kéne élnie a kapcsolatunknak nem? Lehet, hogy ostoba ötlet, de a bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi:/ :(
2012. okt. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ez talán nem is rossz ötlet... ha úgy sül el, ahogy szeretnéd.

csak nehogy pont ezzel menjen tönkre a kapcsolatotok.

2012. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ez. De szerintem megbánnád, sőt. Ha ugy is döntesz hogy kell ez a szünet, és ő is benne van, akkor lehet rákap az ízére és ott hagy. Az is lehet, hogy nem tenné meg. De szerintem itt inkább magadban keress olyan dolgokat, amik felpezsdítik a kapcsolatot. Főleg ágyban, mutass újat, elégisd ki, stb.
2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg érte, de Te nem vagy normális, hogy el próbálod cseszni azt, ami jelenleg jó.


Mi lesz, ha azt fogja hinni, hogy azért dobod el "kis időre", mert már nem szereted igazán? Becsajozik nagy nehezen, majd lelép a másikkal, aki nem gondolkozik ilyeneken. Merthogy erre is van esély. Mérlegelj!

2012. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak annyit, hogy ha nem vetted volna észre ez nekem is ugyanúgy szarul esne, nyilván nem azért csinálom mert imádok kínozni másokat, de veled nagyon kib@szhattak a nők, ha csak ilyen undorítóm alpári módon tudsz nyilatkozni róluk. Remélem anyukádról is hansonlóan gondolkodnak a férfiak.
2012. okt. 23. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az ötlet egy kissé egoistának tűnik, ráadásul nem veszed figyelembe a pasid érzéseit.

Gondold el, valószínűleg ő is szeret téged. Ha felajánlod ezt neki, akkor élsz azzal a sztereotípiával, miszerint a pasinak csak szex kell. Nyilván ezen elkezd gondolkozni (hacsak nem beszélitek át alaposan.) Ha meg téged szeret, akkor nem fogja kihasználni ezt a szabadságot sem.

(Ha nekem ajánlaná fel ezt a barátnőm, akkor visszautasítanám, bár nekem is ő az első, nem volt rajta kívül szexuális kapcsolatom senkivel. Szünet így, szünet úgy, ha csak rá vágyok, akkor nem fekszem le mással.)

2012. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Láttad azt a filmet hogy Elhajlási engedély? pont az amit te találtál ki hogy tartasz szünetet és a fickód azalatt azt csinál amit akar.
2012. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a pasid, kiröhögnélek emiatt, és talán ki is dobnálak. mi az hogy "szünet2 egy párkapcsolatban. Ez nem film, amit megállítok ha ki kell mennem wc-re.


Ha meg megcsal a "szünet" alatt, akkro mit csinálsz? Visszatekered? Vagy el tudod viselni hogy félredugott.

2012. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!