Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a volt feleségét választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a volt feleségét választotta, mit tegyek? Folyt köv.

Figyelt kérdés
A történet egyszerűnek tűnik de mégsem az. Ő 3 éves, van 2 lánya, én 2 és van egy 3 éves fiam. 10 éve ismerjük egymást, mindent tudunk a másikról, de sosem gondoltuk volna, hogy köztünk valaha lesz bármi is. Májusban költözött el a felesége az 1 éves lányukkal. Pontosabban ő küldte el őket, 3 évig voltak együtt, az utóbbi 1 évben semmi nem volt köztük, mert a feleség undorodott tőle, még puszit sem adhatott neki, ellopta nem kevés pénzét, és heti 5-6 napot az anyjáéknál volt, szóval alig találkoztak, ekkor lett elege és elküldte... Utálja mindenki, azok után amit a férjével tett. Egy olyan emberrel aki a világ egyik legrendesebb embere, mindenkin ott segít ahol tud, néha már túlzásba is viszi. 3 hete egy ártatlan kávézásból "szerelem" lett. Mindkettőnket meglepett, 3. nap kulcsot kaptam a lakásához, azt mondta gyűlöli a hazugságot és hogy mindig beszéljünk meg mindent. 2 hétig tartott az idill, össze akartunk költözni, meg is néztünk 3 lakást, naponta legalább 10-szer felhívott, hogy elmondja mennyire hiányzom, minden barátjának bemutatott, aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt. Reggel elváltunk aztán 3 napig semmi, már kezdtem aggódni, hogy vmi baj történt, aztán 3. nap küldött egy sms-t, hogy össze van zavarodva, nem tudja mi történik vele, csak azt tudja, hogy nagyon hiányzik a lánya, azt írta időre van szüksége, hogy tudja hányadán áll magával, a feleségével, mindennel... Borzasztóan tanácstalan vagyok, 1 hete semmit nem tudok róla, és nem tudom mit csináljak. Ő is tudja, hogy ebből jó kapcsolat már nem lesz, nagyon csúnyán váltak el májusban, de a felesége is tudja, hogy a lánya a mindene, és érte bármit megtesz. Az is érdekes, hogy május óta miért pont most bukkant fel? Ti mit tennétek a helyemben? Hagyjam gondolkodni, aztán vagy visszajön vagy nem? Vagy írjak neki de azzal meg lehet hogy mindent elrontok? Gondoltam néha valahogy életjelet kell adni magamról, hogy tudja, hogy várok... Annyira tanácstalan vagyok, nekem Ő kell, hihetetlen mikre képes a sors, és teljesen a rabja lettem :( Segítsetek! Csak azt ne írjátok, hogy hagyjam a fenébe, átvert és kész. Senki nem érti miért tette ezt velem, Ő nem ilyen, talán Ő is megijedt a gyors tempótól, amit Ő diktált...

2012. okt. 24. 12:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen 2 lánya van? Respect.
2012. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Bocs, beragadt a 9-es :D Ő 39, én 29...
2012. okt. 24. 12:57
 3/26 anonim ***** válasza:
Nos ez egy elég nehéz problémakör...Hiszen a férfiaknak is vannak érzelmeik bármilyen fura ezt olvasni:) Szóval nekem is van két kisfiam, a tűzbe mennék értük. Át tudom érezni a párod helyzetét. Szerintem, ha valóban "szerelembe" estetek hősünknek sokfajta forgatókönyv átfuthatott az agyán. Ha nem csal a megérzésem Veled lenne, de a kislányával. Tehát csak akkor lesz a Tiéd, ha ilyen módon sikerül elsikálni a dolgokat. Különben visszamegy az exéhez a kislánya miatt. Legalábbis én ezt tenném. remélem nem keserítettelek el vele.
2012. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, ennél elkeseredettebb már nem lehetek... Tudom, hogy a lánya a mindene, de megéri ezért egy rossz kapcsolatban maradni? Ez hosszútávon nem működhet, ismerve a körülményeket. A feleség is eddig undorodott tőle, most meg hirtelen megkívánta, pont most? Akkora szarak érzem magam... Pont Ő kérte, hogy legyünk őszinték stb, aztán ezt teszi velem, és most nem tudom mit csináljak...
2012. okt. 24. 13:06
 5/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a humor után itt az idő a komoly válaszra.

Gondolom te sem szeretnél se magadnak, se a fiadnak egy ,,rossz" kapcsolatot. Ezért én azt tanácsolom, hogy várj a hét végéig (az még 4 nap.), ha addig nem jelentkezik, akkor hívd fel, és kérd meg, hogy tisztázzátok a helyzetet egyszer és mindenkorra.

Drukkolok!

2012. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen, amit tehetsz, hogy ha szeret Téged és szeretne Veled lenni támogatni fogod igazi társként, akár az exe elleni "küzdelemben" is. Ezt minden bizonnyal értékelni fogja és ha lát benned egy kis szigetet, amibe tud kapaszkodni, élni fog vele. Ha viszont tutyimutyi kár foglalkozni vele...
2012. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szükségem is van a támogatásra, mert lassan beleőrülök, és olyan lassan mennek a napok... Ezért kár volt a "barátságunkat" elrontani, szerintem... Érthetetlen ez az egész, nem tuom milyen agymosáson ment át fél nap alatt...
2012. okt. 24. 13:13
 8/26 A kérdező kommentje:
Én támogatnám, ha hagyná, de épp ezért nem tudom mi a jó megoldás, keresni, vagy várni... Nem az a tutyimutyi tipus...
2012. okt. 24. 13:15
 9/26 anonim ***** válasza:

Én nőként éltem meg, hogy milyen az, amikor az ex, aki eddig hozzám sem ért és undorodott tőlem, hirtelen mindent megtett és "halálosan szerelmes" lett, amikor rájött, hogy továbbléptem.

Ez azonban csak ideig-óráig működhet - de valóban nagyon el tud bizonytalanítani, akkor is, ha az eszemmel tudom, hogy semmi értelme!

Csak annyit tudsz tenni, hogy nem követelőzöl, megértő vagy és elfogadod a döntését - még akkor is, ha nehéz!

2012. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem kell szarnak érezned magad. Szeretettel fordultál felé? Ha igen akkor mindent megtettél.

Ő viszont nem éppen korrektül bánik most veled. Nincs rosszabb a bizonytalanságnál.

Nehéz lehet neki. Lehet úgy érzi ,hogy közted és a gyerek között kell választania. Lehet érzelmileg zsarolja őt a gyerekkel a volt felesége.

Én annyit jeleznék felé, hogy megérted őt, de neked rossz ez a bizonytalanság. Kéred legalább mondja el mi bántja most.

2012. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!