Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira megijedtem, h megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megijedtem, h megint megszeretek egy fiút és elhagy, h azt érzem most kéne szakítani amíg nem fáj annyira?

Figyelt kérdés

engem minden exem elhagyott fél-1 év után. 22 éves vagyok és félek szeretni. Most van egy srác, pár hete vagyunk együtt, kezdem megszeretni, de eszembe jutott h milyen szörnyű érzés mikor elhagynak és én azt nem akarom többé. Nagyon tud fájni, mert eléggé a szívemre veszem a dolgokat. Küzdök ellene h megszeressem, mert mikor épp jól elvagyunk hirtelen hisztis leszek vagy belékötök vmi hülyeség miatt. Nagyon rendes, de az előző barátomra is ezt gondoltam mégis összetörte a szívem. egyszerűen rettegek, h elhagy mire megszeretem. Tudom, h nem szabad ilyesmin gondolkozni, de totál megijedtem..

segítenétek?


2012. okt. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
kockáztatás nélkül nem leszel boldog...
2012. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is: gyermeteg gondolkodásra vall összejönni valakivel, akivel aztán "félek szeretni" felkiáltással úgyis szakítasz. Szerinted ezzel a magatartással mit okoznál a srácnak? Kb. ugyanezt, amit most te érzel. Megérdemli a büntetést egy olyan dologért, amit el sem követett?


Szerintem veled alapvetően egy probléma van: teóriát gyártasz egy negatív tapasztalat alapján, de még ahhoz sem vagy elég következetes, hogy kitarts a saját félelmed mellett, és eldöntsd, hogy akkor nem, nem kell neked kapcsolat. Mert akkor, már ne haragudj, de szerinted mégis mi a frász egy kapcsolat rendeltetése, ha nem az, hogy szereted a párod, és bíztok egymásban? Ha erre még nem vagy képes, kár is kapcsolatba bonyolódnod.


Nem kiosztani akarlak, de ahhoz, hogy a problémádat megoldd, előbb magaddal kellene tisztában lenned.

19L

2012. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy képtelen voltál levonni a korábbi kapcsolataidból a tanulságokat és úgy értékelted mindet végül, hogy hú micsoda kínkeservesen szarul voltál, mikor véget ért. Hiba. Sose ebből a nézőpontból kell megközelíteni, hanem azt kell átértékelni, hogy mit tanultál, mit csinálnál másképp legközelebb.

Az életben semmire nincs garancia. Lehet, hogy ez a kapcsolatod is véget ér, de ha eleve úgy állsz hozzá, hogy jajj de szar lesz neked, akkor már a kapcsolat maga is szar lesz. Meg aztán ki akarna együtt lenni egy hisztigéppel, aki folyton a kapcsolat végén pörög? Na, úgyhogy ésszel.

2012. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem az exeiddel vana baj nem?
2012. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hisztis leszel és belékötsz állandóan, ő is el fog hagyni, jobb lenne, ha nem rettegnél, hanem szeretnél és úgy is viselkednél. Ha mindig csak a rosszat várod, akkor az fog bekövetkezni.
2012. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most tudom, hogy le leszek pontozva, de en gyanitom, hogy a valaszadok nagyon nagy szazaleka no. En kivancsi lennek egy ferfi valaszara is, de oszinten, a nevet ugysem kell hozzaadnia. Valahogy enis ugy vagyok ezzel, ahogy te, bar az en tortenetem annyiban mas, hogy engem senki sem hagyott el, viszont sokan megprobaltak kihasznalni. Falun elek, ahol a korombeliek mar mind "elkeltek", rajtam kivul nem tudok meg egy 24 eves egyedulallo not. Az ilyenekrol pedig mar nagyjabol azt gondoljak, hogy- vulgaris leszek- na, ezt ugysincs ki helyretegye otthon, majd en megprobalom... innen jott nekem az a felelmem, hogy engem csak ki akarnak hasznalni. Most van egy kezdodo kapcsolatom, pont emiatt kicsit felve vagok bele a dolgokba, de azt gondolom, hogy kockaztatni kell, mert ha meg se probalom, sohasem fogom megtudni, mi lett volna, ha... csak ezt tudom tanacsolni neked is, persze, megijedtel, hogy megint minden kezdodik elolrol, de ha folyton ezen agyalsz, akkor be is fog kovetkezni. En nem tervezek meg eskuvot, egyszeruen megprobalom jol erezni magam az adott pillanatban- ezt tanacsolom neked is :)
2012. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!