Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalás minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás minden esetben egy rossz dolog vagy van úgy, hogy néha megmenti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, sot, konkrétan senkirol. Kiváncsi vagyok a véleményekre meg esetleg tapasztalatokra.

Pl. az egyik fél megcsalja a partnert, mert elhidegultek egymastol a szex terén és lefekszik egy másikkal és rájon, hogy o a partnerét szereti, van ilyen?

Vagy csak egy megcsalás buntudatot okoz?

Soha nem voltam ilyen helyzetben, volt mar szeretom, de szingli voltam és a pasi is, csak találkozgattunk.

Kérlek a kérdésre válaszoljatok, mert érdekelne :)

Koszi,

22, L


2012. okt. 26. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esetben rossz dolog. Nem szeretem az árulást. 19/F
2012. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, van úgy, hogy rájössz egy idő után, hogy az új semmivel sem jobb, és megtanulod értékelni a "régit".

Néha az újdonság varázsa kell ahhoz, hogy férfinak/nőnek érezze magát az elhanyagolt fél, kivirágzik, és a párja újra felfigyel rá.


Nem tartom jó dolognak a megcsalást, de tizenéves kapcsolatban sajnos előfordul, és lehet pozitív hozadéka is.

2012. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én volt amikor azt hittem egyik barátnőmnél hogy ez majd segít nekünk

aztán rájöttem ha egyszer megcsal többször is megfog meg is tette

szóval minden esetben rossz dolog szerintem

2012. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Panda Péter ***** válasza:
nem igazán tudok elképzelni olyan szituációt, ahol a megcsalást pozitívan lehet értékelni.
2012. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez mentette meg a házasságunkat...


Ha akkor nem történik meg, már rég nem lennénk házasok. Elég komoly ébresztő volt mindkettőnk számára.

2012. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom a vélemenyek megoszlanak, egyértelmu, hogy rossz dolog, de tényleg lehet par kapcsolatot "megmentett"...
2012. okt. 26. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás megítélése függ attól is, hogy kinek mennyi párkapcsolati tapasztalata van, hány éve tartó kapcsolatról van szó, és mi a "tét".

Mert ahol már tizenakárhány éve együtt vannak a felek, sok minden köti össze őket, de kihűlt a kapcsolat, ott a megcsalás igenis fel tudja dobni a dolgot. Nem ez a legjobb megoldás, de néha tényleg éppen ez segít!

2012. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mindig rossz és elítélendő. Igaz, nem is jó dolog.


A jelenlegi párommal kb. két héttel azelőtt jöttem össze, mielőtt az exemmel szakítottam. Mindenképpen szakítani akartam vele, de nem tudtam előbb kilépni a kapcsolatból, mert együtt éltünk és akkor még nem találtam más albérletet.


Van úgy, hogy a felek későn jönnek rá, hogy nem valók egymáshoz, de mégis együtt kell maradniuk valami miatt.

2012. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!