Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ötleteket mondani? Múlthét végén szakított velem a barátnőm 3 év után. Szeretném vissza hódítani, elcsábítani. Nagyon szeretem és kétségbe estem hogy elveszítem végleg.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, hogy vissza szerezzem. Találkozni nem nagyon akar velem, már kérdeztem. Tudnátok mondani valami jó ötletet amitől esetleg elgondolkodna, vissza szerezhetném?
2012. okt. 27. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled?
2012. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt a szakításnak. Első körben azt kell "orvosolni", anélkül hiába is hódítanád vissza, hiába kapnál még egy esélyt, úgysem tartana sokáig.
2012. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert csúnyán beszéltem vele.Olyanokat mondtam ami neki rosszul esett...Szemrehányásnak vette pedig én nem úgy értettem...Elég sokat veszekedtünk az elmúlt 3-4 hónapban...Meg azt is mondta, hogy tetszik neki valaki de még nem jöttek össze csak találkoztak...de szerintem össze fognak jönni...Ezért szeretnék valamit lépni.Ha vissza jönne másképp lenne minden...
2012. okt. 27. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem már nem fog veled találkozni, már bocs, főleg ha meg is mondta, hogy tetszik neki valaki más.
2012. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem sok jóval tudlak biztatni. Az én exbarátom is bunkó volt, szakítottunk, visszakönyörögte magát. Pár hét múlva kezdődött elölről minden. Aztán amikor találkoztam valakivel aki szimpatikus volt, azonnal léptem és már hiába ígérgetett bármit is az ex, nem hittem neki. Kapott esélyt, elszúrta. Én meg nem vesztegettem tovább vele az időmet.
2012. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csomó ruhái stb nálam vannak...azt minden féleképpen vissza adom neki tehát egyszer fogunk még találkozni és akkor szeretnék még vele beszélgetni...Ekkor kellene valamivel vissza hódítanom.Teljesen más lenne minden,másképp csinálnék mindent ha vissza kapnám...Ha kapnék még egy esélyt...
2012. okt. 27. 16:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez, hogy veszekedtetek és te csúnyán beszéltél nem indok arra, hogy 3 évet feldobjon. Van valaki más a képbe, ezt el is mondta. Az a pár perc, míg elmegy a cuccaiért szerintem nem lesz elég arra, hogy visszahódítsd. Igazából ezt te tudod/érzed, hogy mi az amit elrontottál, mit csinálhatnál másképpen. De nem túl biztató a helyzeted.
2012. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: de azt írja, hogy 3-4 hónapja veszekednek. Azért egy vita után nem szokott odadobni senki egy 3 éves kapcsolatot, de több hónapja tartó "válság" miatt, amikor már látja, hogy nincs jövőjük, akkor igen.
2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt ne úgy képzeld el hogy mindennap veszekedtünk... volt hogy össze vesztünk elég csúnyán akkor is majdnem szakítás lett a vége de aztán megbeszéltük és kibékültünk...volt hogy hetekig tökéletes volt minden majd megint veszekedés és megint békülés...csak kb az elmúlt 3-4 hónap volt ilyen...Már tudom, hogy mit fogok neki mondani csak szerettem volna még valami ötletet kérnitőletek hogy pluszba mit tehetnék még szerintetek ???
2012. okt. 27. 16:44
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok tovább lépni...Nem tudok normálisan aludni...étvágyam sincs...fogytam is már pedig gyúrok és tömegnövelőt szedek épp hogy híznom kelenne de fogyok..Állandóan rajta jár az agyam...
2012. okt. 27. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!