Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog-e ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog-e ha egy pasi gyerekkel akar megfogni egy nőt?

Figyelt kérdés

Legtöbb nő szerint nem vagyok egy rossz pasi. Sem kinézetre, sem pedig egyéb más módon. Mégis elég nehezen ismerkedek, eddig akárhány nőm volt, mind vagy megcsalt, vagy elhagyott. Ez egy női praktika, hogy gyerekkel megfogni valakit, de talán nálam is beválhat.

A jelenlegi párom, nagyon abortusz ellenes, így gondoltam valahogy teherbe ejtem és onnantól kezdve nyert ügyem van. Már csak a gyerek miatt is velem marad. Nem beszélve arról, hogy 26 évesen már vénlegénynek érzem magam és nehéz középkorú (30-as 40-es) nőt fogni. Így hát ha gumival akarja először valahogy ki kellene szúrni a végét. De ennek azért kisebb az esélye hogy így sikerül. Ha gumi nélkül, akkor meg csak egyszerűen telibe fröccsentem "hoppá véletlen volt" Ilyen nőt soha nem fogok még egyet találni mint a mostani, aki ennyire családcentrikus, aránylag jól is néz ki, így valahogy meg kell fogni. Szerintetek ez a módszer elítélendő?



2012. okt. 28. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Remélem, kamu.

Erre ítélni egy nőt az akarata ellenére? Lehet, hogy te is így fogantál...

2012. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekkel is el tud hagyni ha nem vagy olyan amilyet ő akar,(és szerintem nem) , max látogatod majd. Szerintem gerinctelenség, jobb lenne neked egyedül.
2012. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vagy normális!!! Nem a gyerek tart össze egy családot!!! Nézz már szét hány elvált nő nevel gyereket egyedül. És ha te csak azért akarsz gyereket, hogy azzal megtartsd, előre látom mennyi szeretetet fog az a gyerek kapni! Önző vagy! Talán pont az önzőséged miatt csaltak meg és hagytak el eddig is.....
2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Inkább elszomorító. A gyerek csak látszólag tarthat össze két embert. Ha tönkremegy a kapcsolat, csak jobban fáj az elválás a gyerek miatt, nem beszélve arról, hogy a gyerek mit érez. Vagy lehet maradni és szenvedni, kínlódni egy látszatkapcsolatban a gyerek miatt.

Ha meg jó a kapcsolat, akkor nem kell semmilyen praktikával megfogni a másikat.

2012. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Az hagyján, hogy elítélendő, de be se válik.


A fiúk módszerét miért nem próbálod ki?!


Nincs más dolgod, mint minden nap tenni azért egy picikét, hogy jó legyen együtt lenni veled.


Elég egy kis kedvesség, egy jó hosszú, izgató csók búcsúzóul ha dolgozni mész, egy szál virág a parkból (ingyen), egy szelet csoki, egy romantikus képeslap a munkahelyi e-mailjére, elmosogatsz helyette, hagyod, hogy ő kezelje a távirányítót, hozzábújsz és átkarolod, ha tévét néztek, MINDIG kinyitod neki az ajtót, és előre engeded, meg ilyesmi....

Elég minden nap csak egyet-egyet.

:)


Hopp, mire észbe kapsz, már meg is fogtad a nőt.

2012. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Te mekkora egy féreg vagy...és buta is,mert ha nem tudnád,feltalálták már a fogamzásgátlót.Nem is csodálom,hogy eddig elhagytak,lehet,megismerték az igazi éned.És ez a terv amúgy sem jönne be,mert el lehet válni.
2012. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Jó persze tudom, el lehet válni akkor is, de így talán kevesebb rá az esély a gyerek miatt. Mivel az illető hölgy már egyszer elvált és az előző házasságából már van neki 2 gyerek. Így kevés az esélye hogy másodszorra is elválna, 3 gyerekkel. Be kell biztosítanom magam.
2012. okt. 28. 14:52
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Legyél vele őszinte, szeresd, éreztesd vele hogy jó nő. Nem kell ehez gyerek.
2012. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves idióta kérdező!

Arra kicsi az esélyed, hogy egy normális nőt ezzel megfogjál.

(Bár, ha normális lenne, akkor szóba sem állna veled.)


Arra viszont meg lenne minden esélyed, hogy fizessed majd a gyerektartást 20 évig!

2012. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Jajj dejót röhögtem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2012. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!