Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytad már ott a párodat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytad már ott a párodat egy hirtelen fellángolás miatt, ami ráadásul néhány hét/hónap alatt elmúlt?

Figyelt kérdés
Mit csináltál utána? Tudatosult benned mit vesztettél?
2012. okt. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen és azóta is nagyon bánom!
2012. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben? :)
2012. okt. 28. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer összejöttem egy sráccal ilyen hirtelen jött dolog volt (de nem szerettem, meg nem is volt úgy semmi amiben hasonlítottunk volna) pár napra rá találkoztam egy másik sráccal és első látásra beleszerettem aztán ő is érdeklődött én otthagytam az előzőt érte. Azóta is együtt vagyunk ennek már majdnem másfél éve.
2012. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem, ő engem akart, végül akkor nem lett belőle semmi, viszont később megint jött egy lány aki szintén többet jelentett neki mint barátság,és onnantól kezdve csak gyűltek a problémák...végül 1 éve betelt a pohár és vége lett...

furi vagy nem, de mostanában jutottam túl az egészen.

2012. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nem is olyan régen.

Bár előtte kb 3 hónapig nem léptem semmit, de bárhogy is próbáltam leküzdeni ezt az érzést, nem ment. Már első találkozásunknál kialakult köztünk valami, ilyet még sose éreztem. És végül annyira erős volt ez az érzés, hogy tudtam, hogy semmi más nem számít. És végiggondoltam, hogyha csak egy hétig tart, akkor is megéri.

Több éves kapcsolatból léptem ki. De tudtam, hogy ha ő lett volna az igazi, akkor nem lennék képes más iránt ilyesmit érezni, szóval mindenképp jó döntésnek gondolom. lehet, hogy nem ez a másik srác lesz az igazi, de lényegtelen is, mert az előző barátom biztos, hogy nem volt az. Lehet, hogy az új srácnak annyi a szerepe az életemben, hogy megadta a kezdő lökést, hogy képes legyek kilépni egy régóta rosszul működő kapcsolatból. :)

Bár a kérdés nem teljesen rám vonatkozik, mert nem múlt el az érzés, sőt, még sose volt ilyen jó időszaka az életemnek, bármeddig is tart, megér bármit!

2012. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!