Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SAjnos csokoloztam egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SAjnos csokoloztam egy pasival-férjnél vagyok. Szőrnyen bánom, ki se tudom mondani mennyire. Ez megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
Utálom magam hogy ilyet tettem. megérdemlem hogy bármit is mondjatok rolam..

2012. okt. 29. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezek, ezért nem is mondok semmilyen jelzőt rád. Viszont szerintem igen, megcsalásnak számít.
2012. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a flört is az, szóval igen.
2012. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért tetted, így nem fogok ítélkezni feletted, de ez megcsalás valamilyen szinten már.

(Biztos volt rá okod hogy ezt tetted)

2012. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok. Annak számít. Sajnálom szerencsétlen férjedet, hogy ilyen felesége van..........
2012. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Megcsalás, de mentségedre szóljon, hogy megbántad. Nem szép dolog megcsalni valakit főleg úgy, hogy van férjed. Ne csald meg a párod.
2012. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
simán megbocsájtható.. 1 csók nem a világ..
2012. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy volt rá oka???? Még ha van is, akkor sem kellene! Ha párkapcsolati problémái vannak, és ebbe menekült, akkor sincs oka, hogy ezt tegye! Nem megcsalni kell a másikat, hanem azon törni magunkat, hogy rendbe hozzuk a dolgokat! Elég gyenge jellemre vall, ha valaki erre nem képes, hanem inkább a könnyebb utat választja... Ha meg nem sikerül megoldani a dolgokat, el kell válni, utána már szabad a pálya... Lehet fűvel-fával kavarni.
2012. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Senki sem engedheti meg azt, hogy ítélkezzen bárki felett...A kapcsolat elején általában tisztázni szokták, hogy mi számít megcsalásnak és mi nem. A csók általában érzékibb, mint egy sima szex, de az pedig teljesen testiség, tehát mindkettő az.

Szerintem modnjuk a flört is az, de ez már más kérdés...

Én nem bíztatlak arra, hogy mondd el a férjednek, de arra sem, hogy ne mondd el. Te döntsd el és előbb tisztázd le magadban!

2012. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az. Mondani nem mondok, mert a hallgatás nagyobb kín. Pláne magadban is megéled. És ha a férjed megtudja..háát.. az húzósabb lesz
2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed smárol egy csajjal(nevezzük smárolásnak mivel egy csók szerintem inkább alapul érzelmeken mint ösztönökön) akkor szerinted az megcsalásnak számít?megbocsájtanád neki?A történtek után tudnál benne bízni?Csak gondolj bele mi lett volna ha ezt ő csinálja meg veled?!És tegyük fel kiderülne..nem lenne megalázó ez rád nézve?ha a válaszod: de megcsalás lett volna a részéről, és megalázó lett volna akkor nem nehéz kitalálni hogy a részedről elkövetett bár utólag megbánt viselkedés megcsalásnak minősül-e!
2012. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!