Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtök szakítana veletek és egy hónap után a semmiből feltünne, hogy hiányzol neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm több mint egy hónapja szakított velem és eltünt teljesen majd rá egy hónappal írt nekem,hogy hiányzok neki és szeretne velem találkozni. Nem tudom,hogy mit csinâljak mert sz.r volt amikor csak úgy eldobott és most hirtelen mintha nem történt volna semmi.Ti mit csinálnatok a helyemben? Sokat gondolok a lányra de már nem szeretem és nem akarom megbántani. 17F
2012. okt. 29. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem akarod megbántani?! Ő dobott el. Ráadásul nem szereted.
2012. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elküldeném a francba. Sajnos nem vagyok egy megbocsájtó típus :(
2012. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az ilyen menjen a pic*sába:D
2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt nem régen, meg sem hallgattam mit akart mondani, mert annyira "csúnyán" viselkedett elôtte.


Te, ha meg nem szereted az exed, akkor felesleges erôltetni és feltépni a sebeket.


17/F

2012. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha egyszer már lezártátok, ráadásul már nem is szereted, akkor nincs értelme a fojtatásnak
2012. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért még dugd meg párszor, mielőtt ezt közlöd vele...
2012. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Max együtt létekre.Ha többet akar, el kell küldeni anyjába; valószínű ,hogy széttette a lábát valakinek, akinek csak pár dugásra volt szüksége. Most gondolom le lett szarva a feje, ezért rohanna vissza hozzád a biztos ponthoz. Az elszákolt halat nagyobbra cserélné, de amikor kiderül ,hogy szar ,akkor jó lenne a régi.

Szerintem szex játékszernek még megtarthatod semmi másra, abból neked is van hasznod.

2012. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért még dugd meg párszor, mielőtt ezt közlöd vele...
2012. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eleg volt az,hogy csak ugy elhagyott. Nem akarom kihasznalni. De köszönöm a valaszotokat.
2012. okt. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!