Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb egyedi becenév?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb egyedi becenév?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amit bárkire mondhatunk és aztán rá ragad.


Pl. becenevek: kacaj, Panda, spiller stb.


Van valami jó becenév, ami teljesen egyedi és nem fűződik hozzá név?


Dévid, Jocó, ilyeneket hagyjátok. Valami olyasmit, amit kevesen ismernek. Pl. ha van egy ismerősöd humoros becenévvel..


2009. aug. 11. 00:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

engem manónak szoktak hivni pedig 178 cm-el én vagyok a legmagasabb az osztályban:D

15/L

2009. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 wheeler ***** válasza:
93%

z általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérlek vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!



Na, miattuk maradsz le jó pár becenévről. Egyébként nem tudom mi volt benne a trágárság, de ők tudják...

2009. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
miért, mit irtál?
2009. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kérlek ne offoljatok. Köszi.

Valaki még tud beceneveket? Valami extra legyen benne.

2009. aug. 11. 01:18
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát a DruPapi elég egyedi becenév: rajtam kívül tudtommal egyetlen ember használja (egy amcsi srác lenyúlta tőlem :( )

És még becézni is lehet :)

2009. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi ilyenekre gondoltam ;)
2009. aug. 11. 01:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Én Totó vagyok :D
2009. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
engem királylánynak hívott amig jártunk.meg mostis..sőt mostmár majdnem mindenki így hiv :D:D
2009. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Totó az jó :) királylány az kicsit hosszú :S :p
2009. aug. 11. 01:54
 10/19 anonim ***** válasza:

Ja a Totó :D... de jött már azzal vki h kutyát hívnak így.. -.-


mondjuk nagyon kevés iq kell ahhoz h vki ezt mondja, de szerencsére nincsenek ellenségeim :D ..


totó voltam :D

2009. aug. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!