Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi állandóan a haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi állandóan a haver legjobb barátnőjével akar lenni, majdnem minden este, több mint 10 éve barátok, az nem furcsa? Nem lehet szerelem a háttérben? Azért mindig együtt.

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

te most kijelented hogy "Nem lehet szerelem a háttérben." ? Akkor biztos nem. Bár a másik mondatnak sincs értelme amúgy...

Emellett meg magad is rájöhetnél a megoldásra -.-

2012. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég szarul írtad ezt le, kérdező.
2012. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdőjelet akartam irni, félreirtam..nem lehet szerelem a háttérbe? úgy akartam irni hogy a pasas részéről..h állandóan a csajjal akar lenni
2012. okt. 31. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:

a megfogalmazással így is vannak bajok... na mindegy.

szerintem könnyen lehet hogy szeret.

2012. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó sajnos

pont hogy a haver csaja miatt nem törödött velem

2012. okt. 31. 18:01
 6/7 Pogány Zsuzsi válasza:
Elég gyanús a pasas. Le kell tojni a fejét.
2015. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondjak.......? Nem mondok semmit elvëgre semmi közöm az egèszhez arról nem is beszëlve hogy az èremnek kèt oldala van ès igy hiànyos ismeretek nèlkül tèves meggyözödèsböl negatív konzekvenciàt levonni nem ildomos ès haszontalan lenne tehàt esetleg javaslom hogy ülj le egy kàvè mellett nyugodtan gondold à ès szedd össze a gondolataidat ès fogalmazzak meg ujra a kèrdèst majd irjad le ès olvassad àt ujra ès ha gondolod hogy mindenre kiterjedően leírtad a gondolataidat akkor ujra àt olvasva esetleg irjad le ujra de az sem lenne rossz ötlet ha valakinek megmutatnàd ès együttes erővel megbeszèlnètek s rèszletekre kiterjedve minden aprolèkos mozzanatàra kiterjedt figyelemmel kibontakozott gondolatokkal leírhatod ujra a lènyeg es szempontokat amiből oriantàlodhatsz a lènyegre fokuszàlva a kèrdèsedben. Igen azt hiszem igy röviden tömörítve a gondolatokat a kèrdèst felteheted hogy a gondolatokat èbresztö vàlaszt kapjàl a benned felmerült kèrdèsre. Remèllem tudtàl követni....
2015. dec. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!