Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan romlik a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan romlik a kapcsolatom naprol napra, külön is alszunk már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisbabànk is van,7 honapos.ujabban naprol napra lätom hogy romlik a kapcsolatunk,együtt sem alsunk mär .amikor együtt fekszünk be az ägyba és elalszunk,felkelek ,és ätmegyek egy mäsik szobäba!nem értem miéRt teszem,hisz szeretem!és tudom hgy ö is szeret,de érzem magunkon az elhidegülést,nem is kicsit.:(!multkor programot csinältunk uj ismerösökkel,és ott nagyon jol éreztük magunkat tényleg.de nagyon nem mozdulunk ki,valoszinü ez az oka.ö dolgozik héTfötöl péntekig,aztän szombat vasärnap ugye mindig van valami dolgunk,és egymäsra szinte semmi idönk nem jut.mär mondtam neki,hogy erre figyeljünk oda mert nem kaarom hogy tönkremenjen a kapcsolatunk...de nagy vältozäs nem történt.ujre szeretném érezni azt hogy igenis fontos vagyok neki...2 honapja 1 db smst nem irt nekem.mindig csak telon beszélünk,és ez is hiänyzik,hogy néha amikor gondol räm igy egy pär szot.nem többet csak pär szot..:(.megemlitettem mär neki hogy jolesne...de nemir.azt mondja dolgozik ezerrel,nincs ideje irni.én ugy gondolom 2 honap alatt sztem lett volna 1 nap 1 perce megirni egy rövid smst..:(.ugy lätom hogy én probälok tenni ö meg kb smemit,de viszont tényleg érzem hogy szeret,de ennél azert többre vägyom:(.segitsetek,olyan rossz:(!
2008. máj. 22. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hawt segiteni nagyon nem tudok. az en kapcsolatom egy konyv hozta helyre.

John Gray: Men are from Mars , women are from Venus.,

Magyarul A ferfiak marsrol , a nok venszurol.

Lehet internetriol i meglehet rendelni, nekem csak az angol valtozat van meg, ha tudsz jol angolul irj privit es elkuldom olvasd el. Ha a magyar kell v rendeld meg nettrol v toltsd le valahonnan...de azt meg en se kaptam meg ingyen sehol.


ez nem hulyeseg hanem mar millio egy hazassagot megmentett. Egyszeruen elmagyarazza h a nok es a ferfiak nagyon kulonboznek egymastol,es mit kell tenni mikor egyik vagy a masik stresszes, v mar nem szeret v ilytenek.

Nincs elveszve a kapcsolatod!!

Keresd meg a konyvet es olvasd el!

Nekem az egesz eletrem megvaltoztatta.

2008. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nos...ha mashogy nem megy, probalj tobb programot szervezni kozosen. Mivel o dolgozik, alig varja a hetveget,h kicsit megpihenjen, igy a hetvegere mindenkepp kikapcsolodast kell szervezni...ez nem megoldas,h azt irod,h "dolgunk van"...ha mar egyutt eltek, es a kicsi is ott van, akkor gond nem lehet!!!! :)

tudom, ugyanebben a cipoben vagyok...nekem meg ratesz az is,h csak szombat-vasarnap talalkozunk, semmi tobb...de probalja segiteni a napjaimat azzal,h szervezi a dolgokat,h menjunk ide - menjunk oda...de azert fontos,h tudjon azert rola, mert ha faradt, akkor az a baja,h "faradtan is mennie kell"...


nem lenne hulyeseg, ha a ravenned,h vegyen ki egy het szabit es csak pihennetek egyutt :) segithetne a kicsivel is, es ujra erezne,h nem csak a munka az elete, hanem van csaladja is :)



SZTEM NEM EGY KONYV FOGJA MEGVALTOZTATNI AZ ELETED

2008. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen! a baratom szakitani akart egy es fel ev utan azt mondta nem szeret, es most egy het utan mkiutan megertettem h a ferfiak hogy gondolkoznak, es a nok mhogyan ereznek annyira helyrejott a kapcsolatom, h most a nagyon boldogak vagyunk, es nagyonis biztois vagyok a szeretetebe mert olyan dolgokat tett meg ertem, amiket eddig soha!

Na szerintem ez valtozas

2008. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaa..es John Gray a vilag egyik leghiresebb kapcsolat es hazassag helyrehozo pszihologusa.Aki nem hiszi nezzen utana!

En magamon probaltam ki es garantalt minden, es nem hulyites.

Csak tudom mit erel mert en megrosszabbul voltam, h a baratom par ev utan szakitani akart velem.

2008. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj át a másik szobába, bújj inkább hozzá!!És tényleg csináljatok közös programokat! És kommunikáljatok!
2008. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne hagyd magad,és mindent tegyél meg érte.BÍZZ a kapcsitokban.Próbálj meg vele mindent megbeszélni,és ne hisztizz,ne vágj az orrára semmit.Legyél kedves,kitartó,ja!és ne legyél féltékeny,mert az összetör mindent.Hidd el én is ezen buktam el.Egy nő mindig erősebb egy férfinél.KITARTÁS
2008. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ajánlok egy könyvet:

[link]


De ehhez az kell, hogy mindketten akarjátok visszaállítani a dolgokat.

2008. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!