Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomnak nincs idoerzeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak nincs idoerzeke es erosen idegesito. Sokszor mar veszekedunk emiatt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sokszor leteszi a telefonjat bele se nez orakig...s irok s csak varom h mar valaszoljon, v valami...vagy egesz nap tesz vesz..estefele eszreveszi h jaj mennyi dolga van meg hatra, s akkor nem tallakozunk csak sokkal kevesebbet, mert van dolga.

tudja h ezzel van problemaja de mit tehetek?

Ez igy olyan idegesito


2008. máj. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

leginkább megszokod vagy megszöksz.


ha dolga van, akkor nem fogsz eszébe jutni.

A legtöbb, amit elérhetsz, hogy lefektettek világos szabályokat, mikor és mennyit kell veled foglalkozni. Ha meg tudtok eggyezni, akkor ezt be is fogod tudni tartatni vele. De továbbra is az lesz, mert egyszerűen ilyenek a pasik, hogy ha mással foglalkozik, akkor nem fogsz eszébe jutni.

2008. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

háát ismerős helyzet...

tudom, olyan mintha mellőzne, meg le se ...na, én leültem a pasimmal mikor ezt csinálta, már a kapcs. legelején, és persze ilyen alkalmak után egy-két hétig normális volt, utána kezdődött elölről..aztánmeguntam fél év után és otthagytam. nem azt mondom h neked is ezt kéne, de engem pl kevés dologgal lehet felbosszantani, de ezzel..nagyon.

egyébként a fiuk elégnagy százaléka ilyen, de nyilván nem mindenki ennnyire. de ha ennyire zavar, adj neki egy hónapot v vmennyit és állítsd választás elé. ha szeret, akkor biztos változni fog, ha nem is teljesen dee vmennyire..hát remélem sikerrel jársz. ha nem, akkor ne maradj vele, mert így csak magadat emészted. és sztem nem éri meg...

2008. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen marhaságból problémát csinálni. Miért baj az, ha valaki nem a bobilján lóg egész nap. Ha vizsgáim vannak, bizony nekem is totál le van némítva 2 napig, aztán ha valaki csipogni akar, akkor az így járt. Ha akarsz Tőle valamit, személyesen súgd a fülébe.


Pont egy lány ne értse a személyes kapcsolat lényegét?

2008. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!