Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktathatnám le a férjemet?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk házasok. Eddig minden olyan jó volt, de pár hete fura lett...már elutasít az ágyban, állandóan netezik este, és sokkal többet van bent az irodában, mint régen.A telefonját is dugdossa előlem és elbújik a retyóba telefonálni. Próbáltam vele őszintén beszélni de úgy érzem, van valakije. Mit tegyek, kilessem, merre megy, öltözzek álruhába vagy mi??? Segítsetek mert annyit agyalok ezen hogy megbolondulok!!
2008. máj. 22. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szegénykém...ezek árulkodó jelek...

Én az az igazság,hogy soha nem voltam ilyen helyzetben,szóval nem is tudok mit tanácsolni....csend el esetleg a telóját(tudom gennyes dolog,de ha nincsen más...)Ha van oka dugdosni akkor van benne valami!

Sok szerencsét kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy várd meg az iroda előtt, persze bújj el! Majd látni fogod kivel távozik és hová mennek/megy. Tudod őket/őt követni és mindenre fény derül, de az is lehet, hogy nincsen senkije csak valami problémáját nem akarja veled megosztani. Majd írj, hogy mi volt! Sok sikert!
2008. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en sajnos igy jartam, hasonlo tunetek... tenyleg aljas dolog volt, de en beleneztem a telefonjaba, aztan rakerdeztem, persze tagadott mindent vegul a csajt hivtam fel, szinten nem tul okos huzas, de tudnom kellett. Tuleltuk...

kerdezz ra, oszinten. ne csak ugy mellekesen, mondd el, hogy mennyire szereted es ugy erzed valami nem jo, tudni akarod. attol fugg, milyen ember, az enyem akkor is tagadta amikor mar a csajtol tudtam. Minden jobb, mint az, hogy kombinalsz, agyalsz, remeket latsz... aztan lehet, hogy semmi sincs az egeszben, csak mondjuk valamit szervez neked. nekem a lanykerest szervezte ilyen sunyiban megint egy fel evre ra, majdnem belehaltam hogy mar megint kezdodik?

csak elszomoritaskent: anyukammal 25 hazassag utan tortent ugyanez, apu mindent produkalt amit leirtal, aztan bejelentette hogy elmegy...

Igy vagy ugy de bizonyosodj meg minel hamarabb, jobb lesz tudni!

Szoritok hogy ne legyen baj!

2008. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

engem az érdekelne, mit vársz attól, hogy lebuktatod?

Van két lehetőség. Vagy megcsal, vagy nem.

Ha nekiállsz lebuktatni és kiderül, hogy nem csal meg, akkor elásod magad. Ha nekiállsz lebuktatni és lebukik, akkor mit csinálsz? Válsz?


Először szerintem azt tisztázd magadban, hogy mit akarsz csinálni miután bizonyosságot szereztél akár erről, akár arról. Addig ne csinálj semmit, mert aztám majd ott állsz a káosz kellős közepén és tekergeted a fejed, hogy na most akkor mi van...

2008. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolónak üzenem : Most is, mint mindig reálisak, tökéletesek a válaszaid ! De : tudnál olyan klavit használni, hogy a magánhangzókon ékezetek legyenek, a magyar helyesírás szabályai szerint?? Kössz
2008. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Még sajnos nem sikerült ellopnom a telefonját!Még fürdeni is magával viszi!!!Rajta alszik vagy éjszakára kikapcsolja!A pint meg nem tudom, sajnos...Rákérdeztem, beszéljük meg őszintén de azt mondta rémeket látok.Minél többet nyúzom, annál ingerültebb lesz tőle.Nem tudom követni a gyerekek miatt, pedig jó lenne kilesni merre mászkál, mert így meg fogok bolondulni.
2008. máj. 26. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek miatt ez tényleg nehéz megoldani. Nincs valaki akire rá tudnád addig bizni őket? Merre laksz amúgy??:)
2008. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mosonmagyaróváron lakunk.Este két mozijegyet találtam nála, azt mondta a haverjával volt...Rettenetesen összevesztünk. Haverral megy moziba, mi? Én meg Mata Hari vagyok!Reggel megkaparintottam a telóját, de mire megnyitottam volna a hívásinfókat vagy az üzeneteket, visszajött érte és lecseszett, hogy mit turizok a telefonjában. El is vette és mérgesen ment el dolgozni. Egyre inkább érzem, hogy van valakije.Miért nem vallja be és válunk el?Mert ez a bizonytalanság nagyon fáj!!!
2008. máj. 29. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!