Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból, Lányok (nők)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból, Lányok (nők)? Várom véleményeteiket, válaszaitoka (Kort is írhattok)

Figyelt kérdés
Van még olyan,akinek nem számít, ha egy srácnak nincs semmije (kocsi,pénz), akit érdekelnek a nem bulizós pasik, akik szeretnek beszélgetni,akik romantikusak? 18/F
2012. nov. 4. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és miért ne legyen bulizós? üljünk otthon mint az öregek?
2012. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azért reméljük életcélod van,mert különben nem túl izgi lehet a kapcsolat,azaz unalmas lenne.
2012. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jogos válasz...Én arra gondoltam,aki nem jár el minden hétvégén,aki ritkán bulizik
2012. nov. 4. 10:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van élete, célja, akaratereje, álmai, akkor nincs probléma. Bulizni azért néha nem árt, vagy ha nem is party, de közös program mindenképp kell egy jó kapcsolathoz, hogy ne unják meg egymást és magukat a felek.

Kocsi, pénz...sose érdekelt, hogy egy pasinak "milye van", belső értékek a fontosak!!!

2012. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hat most h ritkán.. az is relativ.. de el kell járni azért, nem szabad otthon ülni, mert most vagytok fiatalok!!!!
2012. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

persze...milyen életcéljai legyenek egy 18 évesnek? eldöntse hol tanul tovább? kb ennyi és kifújt...


a nőknek pedig egészen addig nem számítanak az anyagi dolgok amíg el vannak tartva..tehát kb az egyetemista koruk végéig..tehát 18 évesen még simán tudsz csajozni mindenféle anyagi háttér nélkül is.

2012. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen...lehet rosszul fogalmaztam,elnézést érte

Én se arra gondoltam,hogy minden időt,otthon kell lenni a négy fal között...Én inkább úgy értettem ezt a nem bulizóst,hogy nem megy el minden hétvégén péntek-szombat este,nem issza le magát totál részegre( persze van kivétel,aki nem csinál ilyet ) ,aki inkább,sétálna,beülne valami cukrászdába,valami kis hangulatos helyre,moziba menne,meg ilyesmi...

És igen,van életcélom

2012. nov. 4. 10:10
 8/14 A kérdező kommentje:
és igen,bulizáson kívüli közös programokra gondoltam :)
2012. nov. 4. 10:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,más 18évesnek mi az életcélja...nekem az,hogy azt tanuljam amit szeretnék(ez sikerült is) suli után minnél hamarabb elhelyezkedni dolgozni,és ha lehetne,akkor nem olyan 30 év körül kezdeni a családalapítást...bár tudom,hogy ez ellen sokaknak kifogása van
2012. nov. 4. 10:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan :) Én is olyan vagyok :) 19L
2012. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!