Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet érteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet érteni, azt a nőt, aki beleszeret a barátnője pasijába és, amíg a barátnő kiment külföldre hosszabb ideig, addig összejöttek a barátnő pasijával?

Figyelt kérdés
Lehet ocsmány dolog, de a szerelem nagy úr és közös szimpátiából alakult ki a dolog
2012. nov. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Őőő megérteni? Igen, értem. -.-(Az más dolog, hogy úgy lenne fer, hogy akivel valaki összejön, annak nincs párja. édes jó istenem.....)
2012. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az, hogy mit érzel egy dolog. Az pedig, hogy önuralmad van, tesz emberré.

Csak állatnak megbocsátható, ha "szerelemből" cselekedet.


Te ember vagy, viselkedj is ahhoz méltóan!

Legközelebb ne a barátnő háta mögött szervezkedj, mert becsületed egy van és ha azon folt esik, azt nem lehet tisztára mosni!


23/L

2012. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nőket nem kell megérteni. Saját magukkal kapcsolatban nincsenek tisztában, akkor te hogyan szeretnéd megérteni őket.
2012. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze abszolút megértem, az más tészta hogy nekem az összes lányismerősöm tudja hogy a pasim számukra tabu. Aranyos vagyok, kedves és megértő is de ha rámásznak a páromra a képükkel dekorálom ki a falat. Azt azért hozzáteszem hogy a pasi is ludas az általad említett storyban őt is meg kéne cibálni. Nem tudom hogy a saját bűntudatodon akarsz enyhíteni vagy más van a háttérben az ilyen szerintem érteni érthető de nem megbocsátható.
2012. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet megérteni.

Egy másik ember becsapása semmilyen esetben sem indokolható és elfogadható.

Ha szerinted igen, akkor majd éld bele magad az átvert ember helyébe...mit gondolnál arról, aki így átver téged? Na pontosan az vagy csak te is....ennek a fényében cselekedj...

2012. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!