Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat 5 év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat 5 év együttlét utánn?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve élünk együtt 1 éve vagyunk házasok.Most felmerült egy lehetőség,hogy kimenne Szeribiába dolgozni.Állítólag havi 1-2 alkalommal tudna hazajönni,a fizuja 2x annyi lenne mint most.Megkérdezte mit szólnék hozzá.Hát,látszott rajtam,hogy nemigen örülnék...Az az igazság én nem igen hiszek a távkapcsolatban...Ráadásul azt is kifejtette,hogy akkor mondjuk fel az albérletet mert felesleges pénzkidobás és költözzek haza Anyámhoz..(őszintén szólva 31 évesen ehhez nemsok kedvem van...)Meg más,ha meghatározott időröl lenne szó "amit" ki kell bírni(1/2 -1 évet stb),de itt elvileg "végelgesről" beszélünk.Az se igen "játszik",hogy én utánna megyek,merthát mi a fenét csináljak én ott?Lehet még annyit se keresnék mit itthon...
2012. nov. 4. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ha eldob Téged a pénzér, akkor láttam már nála keddvesebb férfit ......
2012. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomi8 ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval (bocsánat íróval :-) ) Nem minden a pénz. Gazdagságban is lehet boldogtalan az ember és szegénységben is lehet boldog. Én azt tanácsolom, hogy menj vele, ott is van élet, munka....nem Magyarország körül forog a világ. Próba szerencse. Fiatalok vagytok, akár egy jó kaland is lehet.
2012. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez a baj,Ok,nagyon szerényen élünk,de azért megvagyunk.Meg engem főleg akkor ez a költözz haza "ütött ki".Ez mitha az sugallná,hogy nekem nem szánékozik adni az ott megkeresett pénzből...Vagy nem tudom(én egyedül a fizumból nem tudnám fenntartani az albit).Ráadásul egy tehenészetbe menne dolgozni( agrármérnök).,és kinn is lakna a telepen.Én mi a bátatot kezdjek egy istenháta mögötti tehenésztebe a semmi közepén?Amikor elkezdtem ezeket feszegetni akkor az volt a válasz,hogy jólvanna ez csak egy lehetőség még semmi fix/konkrét nincs,ne "hisztizzek" már előre.Majd,ha eljön az ideje és tényleg lesz belőle valami megbeszéljük...
2012. nov. 4. 17:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző hozzászólónak:Amúgy egy szóval se mondta,hogy "menjünk".Azt mondta Ő megy...:-/
2012. nov. 4. 17:38
 5/5 Tomi8 ***** válasza:
Oh hát igen így nehezebb a helyzet. Egy tehenészetben. Sajnos én azt gondolom, hogy meg lehet próbálni egy távkapcsolatot de az ilyen kapcsolatok 90 százaléka véget ér 3-4 hónapon belül. Pénz vagy szerelem? Mindig nehéz kérdés..
2012. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!