Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudja egy pasi leszurni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy pasi leszurni 2 szemlyes randi,3 het ismerettseg es mindennapos beszeles utan h kulonbozoek vagyunk es nem illunk ossze?

Figyelt kérdés
A pasim szakitott velem a fentebb valo indokkal. en a kis noi agyammal nem gondolom magunkat kulonbozonek es minden olyan szep es jo volt. egyutt terveztunk nyaralast. erre egyik este irt egy szakito emailt arra hivatkozva h mi sok mindenben kulonbozunk es jobb megtenni most mert kesobb meg rosszabb lett volna. ezt a kovetkeztetest honnan vonja le egy ferfi ilyen rovid ismerettseg utan? Vagy vmi mas van a hatterben? Hogyan szerezhetnem vissza?
2008. máj. 23. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, 2 randi és 3 hét után még minek kavarodsz bele ilyen komolyan, nem lehet h pont h megrémítetted ezzel?

2. randin már a nyaralást tervezgetni... ehhez már baromi régi ismerettségből szövődött szerelem kell...

2008. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem en terveztem vele, hanem o tervezte velem. O kerdezett ilyen dolgokat tolem, h hova menjunk nyaralni, meg mikor gondolom h osszekoltoznenk. en azt sem tudtam hogyan valaszoljak a kerdesre... szoval nem hiszem h en ijesztettem volna el mert nem en voltam a kerdezo...
2008. máj. 23. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg ilyen hím... nem érdemes ennyit foglalkozni vele 2 randi után.


Érezd jól magad, kívánj neki további boldog életet és hajrá :)

2008. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, tudnál olyan klavit használni, amin a magyar helyesírásnak megfelelő ékezetek vannak a magánhangzókon ? Kössz
2008. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg talált másik csajt, aki jobban bejött neki, erre tippelnék.
2008. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért azt, hogy valami nem jó, elég hamar le lehet szűrni. Pl ha egy étel nem ízlik, azt már az első falat után tudod.


A pasid akár észre is vehetett valamit benned, ami esetleg egy korábbi kapcsolatára emlékeztette, vagy bármi ilyesmire. Én pl sokszor már első pillantásra tudom, hogy ha valakivel nem illek össze. Persze tényleg lehet, hogy csak duma az egész.


DE. Szerintem olyanok után, akik emilben szakítanak, nem érdemes kajtatni. Ha ennyi nincs a pucájában, hogy eléd áll, akkor gerinctelen alak.

2008. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!