Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 2,5 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2,5 hónapja vagyok együtt. Az első két hónap csodás volt abból a szempontból is, hogy szinte naponta vagy hetente biztos, hogy kaptam tőle egy kis kedves üzenetet e-mailben vagy telefonon. Miért csak az elején ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos volt, nagyon tetszett, hogy így gondol(t) rám.

Aztán anyám bekavart egy kicsit. 21 évesen is korlátozni akar, nem tetszik neki semmi, amit én csinálok, emiatt volt is egy kis veszekedésünk. Pl. az sem tetszett neki, hogy a hétvégéket együtt töltöm a barátommal, vagy nála, vagy nálunk...

Ezt a barátomat is megviselte, és most emiatt egy darabig nem is akar hozzánk jönni... és azt mondta az üzenetek is ezért maradnak el...

Nem tom... nekem általában az a tapasztalatom, hogy a kapcsolat elején mutatják a pasik a szépet, romantikáznak, aztán egyszer csak megszűnik. Nem kell, hogy minden nap kapjak, de így is távol vagyunk egymástól, azért jól esne hetente egy kis üzi.

Miért van ez a pasiknál?


2008. máj. 23. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Mert minálunk az érzelmek elmélyülnek, Ha valaki már a miénk, minek kelljen virtuális úton marháskodni? Igenis, hús és vér nőt akarunk magunk mellé, és nem egy kedvesen, naponta 2X rezgő mobilt.
2008. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nemtom...én 3 honapja vagyok a barátnömmel...de lehet hüle vagyok de ha este orákat msnezünk én akkor is lefekvéskor irok neki egy szép smst..nem mindig de elég soxor...sztem ez egy jolesö dolog a csajoknak, és nem is érzem jol magam ha ez elmarad..:)
2008. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a barátommal lassan 1.5 éve vagyok együtt és naponta orákat msn ezünk szinte minden nap találkozunk :) és általában minden este kapok egy szép sms t:) és amikor van pénz a kártyáján napközben is! sztem ez emberfüggö:) és boldog vagyok h ilyen édes pasit sikerült kifognom:)
2008. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csakhogy a többieknek ellentmondjak, nálunk is kb. ez a helyzet! Az elején a lehető legédesebb... Mindig velem lenne.. romantikus, udvarias, stbi... Mostmeg már a fele se annak, ami volt.

Lehet, h tényleg emberfüggő. De hát hivatkozhat itt elég sok mindenre, nekem is tök jól esik, mikor héba-hóba felhív. Szerintem max annyit tehetünk, ha nagyon zavar, hogy célozgatunk. És ha nagyon rosszul esik ez neked, akkor azt úgy is észrefogja venni, és nem fogja végignézni.

2008. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején mi is küldtük az smst ezerrel. Egy idő után túlléptünk ezen.Minden időszak után ez változik. Most már örülök egy csokinak vagy ha elvisz dolgozni vagy suliba.Ezen ne akadj fel. Vegyél észre más figyelmességeket is.
2008. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!