Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti megbocsájtanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek (akivel több mint egy éve együtt vagytok), hogy lefeküdt más fiúval?

Figyelt kérdés
De a lány megbánta nagyon,és csak őt szereti. és csak kamasz kori fellángolás volt a másik pasi iránt.
2009. aug. 12. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehezen bocsájtanám meg HA szerelmes vagyok a lányba!

OFF: te vagy a lány, aki megcsalta a párját?

2009. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
miért azóta hirtelen felnőtt lett??? mi biztosítja h nem esik meg többször??? már ha elsőre megbocsátasz, bár szerintem ilyenre nincs bocsánat.....
2009. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Valszeg ő se bocsátana meg nekem fordított esetben. Nem?!
2009. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
17:18 igazad van! :( :)
2009. aug. 12. 17:30
 5/20 A kérdező kommentje:
17:17 : sajnos,igen
2009. aug. 12. 17:31
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg.. de ha meg is bocsátanék neki, akor már "ez a tüske ott lenne".
2009. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, van aki azt mondja hogy ne legyen titok és mondd el...ha fiú nagyon szeret, akkor hajlandó megbocsájtani de ára van...illetve ára lesz...mégpedig az hogy a kapcsolatotok megváltozik mert habár akkor a fiúd szeretni fog még mindig de az hétszentség hogy a bizalma jó részét elveszíted...

Ha nem szeret annyira akkor azonnal kiteszi a szűrödet, hiszen elárultad a "szerelmeteket"...

Ha nem mondod el akkor annyiszor csalhatod meg ahányszor akarod...a kapcsolatotok megmarad...de lesz egy titkod...


Inkább azon gondolkodj el hogy akarsz-e továbbra is vele lenni...az ő barátnője lenni...mert valamiért megcsaltad...ha a hűséged ennyire labilis gondolkodj el azon hogy miért csaltad meg, azon hogy mit nem találsz meg a pasidban ami ehhez vezetett, vagy hogy szereted-e annyira hogy az igazságot mondd el neki és miután kicsapott téged, képes lennél-e akár hosszabb időn át is az ő kegyeit keresni hogy visszafogadjon...


Ha ez utóbbit nem mered vállalni, vagy nagyon félsz a szakítástól mert szereted és egy profi csábító "áldozata" vagy, vagy nem szereted eléggé ahhoz hogy harcolj is a kapcsolatodért...


Én a helyedben elmondanám...mert ha megtetted mindenképp oka van. És bár valszeg a kapcsolatnak vége ezzel, legalább megtudod mit is érzel valójában...mert akkor már nem lesz ott ő hogy szeressen...nem fog keresni...akkor minden csak rajtad múlik...végre tisztába lehetsz önmagaddal...


Én soha nem bocsájtom meg az árulást (megcsalást).

Ha ilyen történik elveszik a bizalom...ami a kapcsolat alapja. És elveszik a szeretet egy része, az a része amellyel a másik szemébe tudsz nézni. Vagy az a része amelyik mosolyt csal az arcodra ha a szerelmed rádnéz.

2009. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsájtanám meg. Én soha nem csalnám meg. Ha egyszer megcsal, többször is.
2009. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 General ***** válasza:
100%
ennyi erővel mi biztosítja azt bárkiről, hogy nem csal meg...?
2009. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!