Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menjek oda és szólitsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pegazus721 kérdése:

Hogyan menjek oda és szólitsam meg? Sziasztok most finnországba élek. Szeretnék megismerni 1 gyönyörű lányt de nem tudom hogy és mit kéne. Egyszer-kétszer szemeztünk idáig, ez jelent szerintem valamit. Ha valamit még tudni kell csak írjátok le.

Figyelt kérdés
Nem járunk egy osztályba

2012. nov. 6. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess.Ugyan úgy mintha itthon lennél.

Kérdezd meg a nevét stb...

Amúgy milyen odakint?

2012. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hei. Nimeni on xy. Haluatko puhua?
2012. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válszt igyis hosszú lett volna amit irtam ezt kihagytam mindig egy csoportba van vagy 8-an vannak és úgy viszont meg nem nagyon merek oda menni.Meg már megismertek ugy hogy elég csendes vagyok.Ismertek közt hiddel megváltozom de 3 hónapja vagyok kint és csak 2 barátom van.Nem nagyon vagyok az a barátkozós tipus
2012. nov. 6. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:

és nem nagyon szokott egyedül lenni.

TÉNYLEG nem

2012. nov. 6. 17:40
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és még nem beszéltünk ha meg kint vagyunk legtöbbször háttal van nekem vagy a haja miatt sose látom az arcát mondjuk szerintem nem csak én.ha közelemben van meg látom csak úgy tovább megy nem ugy mintha ott se lennék hanem csak vissza fogja magát egy pict(pl ha beszélt a barátnőjével akkor abba hagyja(persze nem ugy értem hogy lezbi mert ha barátot irtam volna akkor meg az lenne a baj))
2012. nov. 6. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyenek az északi lányok?

SZőkék azt tudom.

De szép, csinos szőke csajszik vagy inkább seszínűek és nem túl szépek?

2012. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!