Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú,akivel 9 hónapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú,akivel 9 hónapot jártunk és aztán vége lett! Mit tegyek, ha szeretem?

Figyelt kérdés
Anyukám már akkor se szerette,és nem is engedné,h újra összejöjjünk!Pedig mi szeretjük egymást,és most újra szeretnénk kezdeni!Hogy mondjam el anyumnak,h beletörődjön,h szeretjük egymást?Segítsetek!Pls!
2008. máj. 23. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megmondtam neki, hogy ez van, átbeszéltük a barátommal a dolgokat, és ezt szeretnénk. Szerintem az őszinteség a legcélravezetőbb!
2008. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer menj el vele, és nézd meg, hogy valóban jól kijöttök-e egymással? Ha igen, akkor pedig mondd csak el a szüleidnek a tapasztalatokat - és azt, hogy újra járni szeretnétek. Meg kell érteniük.
2008. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam, de én a hülyeségem miatt vártam másfél évet hogy újra összejöjjek az exxel. Anyu elé odaálltam és megmondtam neki hogy ha törik ha szakad, én ujra együtt leszek vele. Először ellenezték, sőt el se akartak engedni vele.18 voltam, és már egy éve együtt vagyok azzal a bizonyos exxel és minden happy. Anyuék meg megbarátkoztak vele. Sok sikert kívánok, nagyon átérzem a helyzeted.
2008. máj. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olvasd el a Rómeó és Júliát ,aztán hallgass a szüleidre
2008. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. a szüleidnek szerintem nincs joga beleszólni, hogy te kivel jöjjél össze.

2. szerintem nem érdemes újraösszejönni azzal akivel szakítottunk mert amikor szakít valaki akkor magányos és újra őt akarja( már voltam így).

DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!:)

2008. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!