Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy valaki két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki két pasiba legyen szerelmes?

Figyelt kérdés
Az egyik a nagy Ő, akire még mindig vágyok , a másik az aktuális, akit imádok, és szerelmes is vagyok :S
2008. máj. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz két emberbe szerelmes. Két embert lehet szeretni, de akkor biztos, hogy az egyiket jobban szereted(szerelemből), fontosabb neked. Tudd eldönteni ki a fontosabb!!!
2008. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lényegében van ilyen, de elöbb utobb ráfogsz jönni hogy ki az igazi, mert leeht hogy akire vársz az csak fellángolás, illetve nem jártál még vele nem tudod hogy milyen ember, és lehet ha összejönnétek rájönnél hogy neked nem is ő a anyg ő hanem akivel épp most jársz.

a másik lehetőség meg hogy ha összejösz a msikkal akkor ráfogz jönni hogy igen neked tényleg ő az igazi és sokkal jobb mint a másik akivel most jársz, és akkor érezni ogod a különbéget. ezt addig nem tudod eldönteni amig a másikkal nem jöttél össze.

2008. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez a sz@r ügy, hogy finoman fogalmazzak... választani viszont kell, mert két szék közt még rosszabb.
2008. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nagy Ő-vel már jártam :) És érzem, h az... Egyszerűen érzem. Mindig ő lesz, tök mindegy ki lesz a pasim. De szóval értitek.. leélem majd szépen az egész életem úgy, hogy sok pasi, sok szerelem, és tényleg szerelmes leszek, de közbe mindig tudni fogom, h az én igazi szerelmem.. sose lehet az enyém. Egy régi dolog miatt.
2008. máj. 23. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tuti, hogy az egyik a nagy Ő, akkor miért nem vele jársz? Ez annyira hülyeség.
2008. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam így, benne voltam egykapcsocsolatban, de közben szerelmes lettem egy másikba is. De sztem az csak fellángolás volt.
2008. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát persze, hogy létezik! Én is ugyanebbe a cipőbe járok!

De már elég rég óta 8 éve az egyik pasival élek együtt a másikkal csak tartom a kapcsolatot levelezünk néha!

De valakit választani kell!

2008. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Itt szerintem nincs is választás :S Csak szenvedek, amiatt, h legbelül érzem..
2008. jún. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!