Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a szüleimnek a pasimat? És hogyan "vágódjon be" nálluk?

Figyelt kérdés
Azt tudni kella szüleimről hogy nekik nagyon számit az első benyomás, és nekik nagyon számit ha inponál valaki!! köszönöm szépen a válaszokat
2008. máj. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Vigyen virágot anyukádnak. Rendesen fogjon kezet apukáddal. Legyen egyenes, udvarias és nyílt. Mondjuk azt úgyis nehéz megjátszani. :) És: látszódjon, hogy szeret téged.
2008. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Már három éve vagyok együtt a párommal, kábé két hónap után mutattam be. Ő nagyon félt. Apu azóta sem kedveli, anyunak nincs vele problémája.

Az se jobb szerintem, ha az első benyomás nagyon jó lesz, utána meg kiderül, hogy mégsem olyan. Az előttem szóló egyébként jó dolgokat mondott. De ne vigye túlzásba.


Azért örülök, hogy vannak még emberek, akik bemutatják otthon a párjukat.

2008. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, ez nagyon egyszerű. Ismered a szüleidet, mindenki tudja, h a saját szülei mire buknak... azok körül egy párat hozzon össze a barátod. Mellesleg fontos gondolom, h legyen udvarias, tisztelettudó.. stbi, szal a szokásos. Adja önmagát. És szerintem hívd át egyik nap egy vacsira, vagy ebédre. Vagy egy közös program..? Ott még nem is kell annyit beszélgetni. Legyetek lazák mindketten, természetesen. Ha a te választottad, biztos, h a szüleidnek is tetszeni fog :)
2008. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*közül
2008. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!