Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van egy lány aki iszonyatosan nyomul a barátomra és most elutazott az osztálya németországba 2 hétre és a lány is ment, én megbízom a barátomban de tudok valami ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Amíg itthon volt nem igazán csinált semmit de amint kiléptek az országból már rögtön mászik rá próbálja puszilgatni stb( ezt a barátomtól tudom,tudom hogy ő nem csalna meg ha megcsalna ezeket el se mondaná)iszonyatosan idegesít még van 9 napja a csajnak hogy bármit is elérjen,innen mesziről semmit nem tudok csináni,de ha visszajönnek ne essek neki a csajnak?
2008. máj. 23. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se ess neki, az borzasztó ciki, ne menj bele ilyen kurvás karmolászásba. Örülj, h a barátod olyan amilyen, elmond neked mindent, bízzál meg benne. Azt nem mondom, hogy ne legyél féltékeny, meg ne őrjöngjél, mert ebben a helyzetben én is ezt csinálnám lehet:))Ha el tudna érni vmit a csaj, azt megtette volna itton is...

Bár ki tudja, egy átmulatott éjszaka, vagy lazább piás este mit hoz ki a barátodból. A pasik már ccsak ilyenek, de ne rágdd magad fölöslegesen.

2008. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van előttem szólónak. Ha ott megteszi, akkor itthon is. Annyira fölösleges ilyenen aggódni, max készülj föl rá lelkileg, ha érzékenyebb fajta vagy.
2008. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tyű. Hát én tuti kiakadnék, de amúgy hosszútávon.. tuti az a célravezető, ha megbízol a barátodban. A lánnyal meg beszélj, és nyomatékosítsd magad, hogy szálljon le a barátodról. Fogd meg vmivel. Nem azt mondom, h fenyegesd meg.. de .. mondjuk tudj meg róla egyes dolgokat, amivel befolyásolhatod. Nincs joga ennyire bekavarni egy jó kapcsolatba. Hajrá!
2008. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a barátodnak kellene határozottan és egyértelműen tudatnia a csajjal, hogy TÉGED szeret és magát teszi nevetségessé, ha így viselkedik, amikor úgysem lesz eredménye... mgamból indulok ki; nálam is volt ilyen (de én csaj vagyok) hogy egy srác nyomult- nyomult, persze én finoman mindig tudattam vele, hogy nem lesz ebből semmi, de azért az egomnak baromi jól esett az állandó udvarlás :) a barátomnak meg midnig elmeséltem, hogy miket csinált a másik srác. Sosem volt köztünk amúgy semmi. A barátom mondta egyszer, hogy ha ez a dolog rendesen le lenne tisztázva, akkor nem nyomulna rám a srác, csak biztos én nem voltam vele elég egyértelmű.. és igaz, de csak azért, mert jól esett, hogy tetszem neki is. Szóval ezt a barátod tudná helyretenni, nem te. Sztem ne csinálj jelenetet a csajnál. Ha valami volt köztük ott, míg Te nem voltál vele, akkor észre fogod venni a változást sztem. Ha nem veszel észre semmit, akkor hagyd a hülye gondolatokat, ne mérgezd meg ezzel a kapcsolatotokat. Különben ha tényleg szeret a barátod, akkor akkor is hűséges hozzád, ha nem vigyázol rá...
2008. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben tuti megtépném a csajt, de Te ne tedd ezt XD inkább örülj, h a barátod ennyire őszinte. sztem magasról szarjátok le a csajt, max köszönjetek vissza, h ne legyetek parasztok, de amúgy kerüljétek el messzire... egy idő után le fog állni hidd el, főleg ha látja h milyen jól megvagytok!! (:( üdv
2008. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!:)Remélem kibírjuk még ezt a hetet utána már ennyi esélye se lesz a csajnak mint amennyi most van,de a barátom folyton nyugtatgat hogy esélye nincs a csajnak meg szeret meg nem kell neki más,csak tényleg ott most elég sokat piálnak buliznak...:S de itthon ülök és reménykedem.köszi mindenkinek!
2008. máj. 24. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, a pasinak kéne határozottan lekoptatnia. Ha nem akar semmit, akkor mindenki előtt megmondja, akár kiabálva is, hogy mindenki hallja, ÉN MÁST SZERETEK! ennek egyébként másik előnye is van: haverjai, barátai, akik mindig kiállnak mellette, majd segítenek távoltartani a kislányt, ha a srác továbbra is egyértelmű jeleket ad, NEM KÉREK BELŐLED!
2008. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!