Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan töröljem ki őt a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töröljem ki őt a fejemből?

Figyelt kérdés

30/F, meleg

Tavasszal volt egy egyéjszakás kalandom egy sráccal. Beleestem és nem tudom kiverni a fejemből még mindig. Ez talán beteges, vagyis inkább extrém mértékben tudok ragaszkodni, és ez a fajta "romantikus" hozzáállás nem "divat" nálunk "b.ziéknál".

Szóval volt egy jó szex, és én telszámcserét akartam volna, de ő nem akarta, viszont azt mondta örülne ha néha-néh "így" összefutnánk ilyen bulikon. Megértettem. Elváltunk és én napokig bele voltam betegedve az egészbe.

Két hónapra rá megtaláltam egy társkereső oldalon, írtam neki és visszaírt. Meglepődtem rajta mert olyan apróságokról kérdezett amikről még azon a hajnalon beszélgettünk és amiket "nem szokás" megkérdezni. Aztán elkérte a számomat... Semmi reakció.

Aztán törölte a profilját.

A kérdéses rendezvény ősszel újra eljött és én ennek kapcsán rákérdeztem emailen (ezt is megadtuk egym.)hogy ott lesz-e véletlenül. Visszaírt, hogy igen, a barátjával... (anno mondta hogy van valakije akivel hol szakítanak, hol nem és nem tud rajta túltenni mert "hazudott neki". azt nem tudom vele van e most vagy az egy másik) Viszont amit megint furcsa: azt írta hogy már nagyon várta hogy jelentkezek, nem értette mi tartott engem vissza, hogy keressem őt.

Namármost én úgy voltam vele hogy mi a francért írjak neki én? Kicsit dühített is a dolog (na jó annyira nem :) ), hát mi vagyok én hogy bárki után szaladgáljak? Én úgy vagyok vele hogy kétszer nem írok rá senkire még akkor sem, ha a címlapfotóból mászott ki. Az egyensúly híve vagyok :)

Válaszoltam hogy elmegyek és "válthatunk néhány szót", de persze aztán meggondoltam magam és nem mentem el, nem láttam értelmét.

Tegnap megint voltam buliba és láttam. Csak a a fényviszonyok nem voltak jók, és ittas is voltam. :D Megnéztük olyan 5 méterről egymást és én nem ismertem fel őt csak miután többször láttam. szerintem biztos észrevett és úgy jöhetett le hogy nem köszönök neki. Lehet emiatt bunkónak tartott, dehát igazából mit számít ez már. Végig a barátjával volt és megmondom őszintén, boldog voltam azért ha ő így boldog, de azért fájt is egy kicsit. Elvoltam, táncoltunk a haverokkal és a tömegben aztán "nem vettük egymást észre". Így, idézőjelben.

aztán hazajöttem és kimásnaposozódtam :)

Mindenesetre furcsa ez az egész, nem értettem a korábbi megnyilatkozásait. Azt gondolom hogy bejöttem neki, de nem annyira hogy párjaként elfogadjon, csak havernak. (Amiből köszönöm szépen, nem kérek - egyszer már megszívtam "haverkodás" címszó alatt)

Rég volt barátom és nyilván ezért van az hogy vágynék nagyon valakire

Hogy a fenébe tudnám őt végleg kitörölni a memóriámból? Láttátok a Makulátlan elme örök ragyogása című filmet? Lennie kell valamilyen módszernek, amivel módosult tudatállapotban kitörölhetem őt teljesen, tudom ez őrültségnek hangzik de annyira elfoglalja a gondolataimat hogy nem tudok mit tenni ellene. Krónikus társhiányban szenvedek. Talán ez a baj.

És talán társfüggő is vagyok.

De hosszú lettem. :) Várom hozzászólásaitokat :))


2012. nov. 11. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát erre igazából szerintem az időn kívül nincs megoldás.Engem meg nem rég dobtak ki (pár hónapja),de még mindig eszembejut pedig nem akarom..

Foglald el magad valamivel.Hobbi stb.

2012. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenki az időt mondja... és tudom is hogy ez a megoldás csak nehéz. és a hetek-hónapok telnek
2012. nov. 11. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen egyszerű a megoldás: új emberek! Bulizz, szórakozz, élj! A tematikus szórakozóhelyeken nagyobb az esélyed, hogy megtalálod a leendő párod. Ha vele működött, mással is megtörténhet talán. Egyszóval, csináld azt amit csak akarsz és élvezd az életet, majd megtalál a szerelem:)
2012. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy nehéz.:) Tudom,nekem is az.
2012. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sz@r dolog ez...én is kiszeretnék törölni valaki a fejemből,de annál jobban benne van a gondolatomban,pedig tudom,hogy reménytelen,soha nem lesz köztünk semmi...mondjuk én nem vágyom tőle nagy szerelemre,de akkor is,,,vágyom rá,és ez lehetetlen,...ez a tudat pedig elviselhetetlen...És sztem nem az idő a megoldás,hanem az új emberek :) Kitartás:)
2012. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
WC papírral.:D
2012. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát 30 éves létedre kicsit olyan mintha inkább 20 éves lennél!Túlságosan aggódsz, hogy egyedül maradsz pedig biztosan akad majd neked is valaki!Mióta tudod hogy meleg vagy?Volt már gondolom régebben is barátod!Úgy értem akivel először feküdtél le, vagy ez a srác volt az első?Mert ha nem akkor ezt is sikerülni fog elfelejtened, ha viszont az első volt nos.. akkor lehet hogy még egy kis időbe telik!
2012. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó, igen, érzelmileg talán még inkább serdülő vagyok, egy naív szerelmes kamaszfiú. Nem ő az első, volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, minek évekkel ezelőtt lett vége . Azóta elvétve akadt alkalmi, akikbe mindegyikbe beleestem, de egyik sem tartott tovább egy-két hátnél. Ott megvolt mindegyiknél a gyászfolyamat. Nála fél év után sem jutottam el eddig.

Szaal köszönöm eddigi hasznos válaszaitokat :)

ez eddig szép és jó, de az a mély szeretet amit iránta érzek felülír minden rosszat és a "törlési" szándékaimat is. meg az olyan közhelyes mondatok is mint pl.

ha nem tudsz valakit kiverni a fejedből akkor talán ott kell lennie.

igaz szerelem mindenek fölött áll és nincsenek véletlenek

meg hogy ha "egymásnak rendelt titeket az ég akkor úgyis találkozni fogtok még", haha, még rímel is.

Hát akkor belevetem magam az életbe. Más választásom úgy sincs... :)

2012. nov. 11. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj hogy szerelmes lettél belé..Ugyebár ez azért probléma mert viszonzatlan a szerelmed!Neki csak egy alkalmi kapcsolat voltál és nem több, de ne aggódj mert nem te vagy sem az első sem az utolsó aki így járt!Egy hetero párakapcsolatban is gyakoriak az ilyen szituk és ott általában a srác használja ki a csajt..(vagy fordítva) Az az igazság, hogy én azt gondolom épp itt van az ideje hogy továbblépj!Gondolj rossz dolgokra pl. hogy nem te hanem egy másik pasi jön be neki, le sem sz@r téged és nem érdemli meg még azt sem, hogy eszedbe jusson!Kicsit kihasználva érezheted magad de azt viszont ne tedd mert ahogy te is írtad jó volt vele a szex és már ha csak erre gondolsz megérte!Természetesen értem én, hogy te nem ilyenféle kapcsolatra vágysz, de legyél türelmesebb!Járj el a haverokkal szórakozni és amennyiben lehetőséged van ismerkedj!Aztán majd meglátod,hogy akkor jön el az igazi mikor már nem is számítasz rá! ;)
2012. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy sosem számítok rá :D

egyébként nagyon ott volt amit írtál. A taktikám pedig az előző felejtéseknél is hasonló volt, mint amit Te leírtál: a rossz dolgokat hangsúlyoztam ki magam előtt, eltúlozva addig amíg ki nem ábrándultam az illetőből - de csak addig, utána már objektíven tudtam rá tekinteni.

2012. nov. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!