Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy intelligens és munkájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intelligens és munkájában sikeres pasinak mennyire fontos az, hogy okos, értelmes és sikeres barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az emberek átalában hozzájuk hasonló párt keresnek.szóval szerintem fontos
2012. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valóban, okos értelmes sikeres nőket keresnek, viszont teljesen mindegy ha dagadt/nem szép

Az ilyen aktakukacok, nem a Maya Gold félékre vágynak

2012. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kérdésben jellemzet férfihez sorolom magamat és nekem egyáltalán nem fontos, hogy a párom mit dolgozik és abban mennyire sikeres. A lényeg, h élvezze amit csinál, ne undorból dolgozzon és értsük meg egymást az élet egyéb területein...Egy alapvetö intelligencia azért elvárt!
2012. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ASOT ***** válasza:

miben nyilvánul meg az nálad h okos értelmes és sikeres?


mert ha az okos olyan, hogy 10-edfokú egyenleteket old meg, meg meg tudja nyerni a legyen ön is milliomost mert oda vissza vágja a történelmet, akkor az nem lényeges.


és ha a sikeres azt jelenti h szárnyal felfelé és sztár lesz belöle az sem érdekes.


Legyen értelmes, érett gondolkodású, 2 lábbal járjon a földön.


az a pasi aki munkájában sikeres, azt, hogy érted? h száll fel a pasi a ranglétrán és 1x majd főnök lesz vagy csak ért ahhoz amit csinál és azt jól csinálja?

2012. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fontos!!
2012. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hunter92 ***** válasza:

Második

Egy intelligens és munkájában sikeres pasinak miért kéne feltétlen aktakukacnak lennie és miért ne lehetne a nők külsejére is igényes? Nem értem az összefüggést.


Persze, hogy fontos, hogy okos és értelmes legyen, nehezen találnál olyan értelmes pasit, aki egy buta nőt keres maga mellé. És szerintem az is fontos, hogy szeresse a munkáját, francnak sincs kedve a panaszkodását hallgatni a melója miatt. Ha pedig szereti a munkáját, akkor biztos, hogy valamilyen szinten sikeres is benne, szóval igen, ez is fontos. Bár ez szubjektív, hogy ki miben méri a sikert. Én akkor mondom valakire, hogy sikeres a munkájában, ha szereti csinálni és jól is csinálja.

2012. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igaz én a női oldalt képviselem, de általában a nők is az értelmes pasikat keresik.

Pl megismertem egy srácot a nyáron, jóképű volt, szakmájában sikeres, de szegénykém egyszerű volt, mint egy faék, és hát... nem volt a legokosabb (és itt most nem a műveltségére célzok). Elég rossz párosítás volt, így nem lett a dologból semmi, mert nem lehetett vele beszélgetni sem.

2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért a buta és az értelmes között van pár lépcsőfok.
2012. nov. 12. 14:51
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha még egyetemre jár a nő? Tehát nem melózik.
2012. nov. 12. 14:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy nézzen ki jól, ne legyen kimondottan buta, és ne legyen hisztis. Az nem fontos, hogy kimondottan okos legyen, sem az, hogy sikeres.
2012. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!