Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az oztályba van egy aránylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oztályba van egy aránylag szép lány és mindenki hasra van esve töle mindenki vlee foglalkozik eddig énis ezt csináltam de valahogy elegem lett ebböl mit tegyek?

Figyelt kérdés
, velem volt eddig majdnem legjobban jóba ugy majdnem járás szinten de most valahogy nem állunk seohgysem mert én leálltam barátja is van Szerintetek mit kéne csinálnom mert tetszik fleszednéd de ott a pasija...
2008. máj. 24. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit mondjunk??? Ezt kicsit elbasztad. Akkor kellett volna megszerezni amikor volt rá lehetőséged. Hát most azt tudod tenni, hogy barátkozz újra össze vele, és hátha kialakul vmi! Hajrá.
2008. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsesz, nyílván én leszek a legnagyobb szemét, meg ilyenek, de szerintem Te egy fiatal srác vagy, és bár úgysem fogsz velem egyet érteni, de ilyeneken nem éri meg lelkizni, ha bírod barátként, akkor maradj mellette úgy is, persze ha a csaj is akarja. Ha meg nem, akkor ne égesd magad.


Amúgy érdekesen írtad, eleged is van belőle, meg össze is jönnél vele...

2008. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ez pont egy tini érzemlei. nem tudod hányadán álltok, néha ad jeleket hogy akar téged néha meg nem, meg van barátja is.

annyit hogy a lányok (leginkább ebben a korban) nagyon szeretik ha tetszenek a fiukkal, ezért játszanak velük. abszulot tudatában vannak hogy az a srác aki a haverjuk oda van érte. a lányok szeretnek barátkozni. ami azt jelenti hogy ha van pasija de veled meg jó haver volt akkor téged bír de nem akar veled járni. ha most bevallod neki hogy hú de oda vagy érte akkor tuti megijed töled és lehet barátkozni sem akar veled.

2008. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!