Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook tönkreteszi a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Mióta össze jöttem egy lánnyal, azóta vissza kell neki írnom facebookon és ez idegesítő. Tudom elég hülyén hangzik, de mindjárt elmagyarázom. Reggel felkelek, elmegyek iskolába és ráírok még óra előtt, vagy válaszolok ha ő írt. Utána egész nap így társalgunk üzenetben és amikor hazaérek, leülök a gép elé és ott írok neki. Este meg skypeon beszélünk. Ha nem teszem, megsértődik, vagy ha reggel én nem írok rá, akkor is. Mielőtt össze jöttünk volna, csak délután beszéltünk amikor gépen voltam. Vagy esetleg felhívtam telefonon és ez így még rendben is volt, mert úgy még nagyon érdekelt. De így hogy állandóan vele kell "beszélgetnem", már szinte kezdem megunni őt. Amikor élőben vagyok vele minden más, úgy nagyon érdekel, de így, ilyenkor már elegem van belőle szépen szólva. Ezen kívül anyáék is egyre többet facebookoznak. Múltkor filmet néztünk és anya egész végig fb-zett a telefonján. Meddig fog ez tartani? És mit kéne tennem? Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy kevesebbet kéne beszélgetnünk fb-n? Ha így közlöm vele, biztos megsértődik. Szeretem, nem akarom ilyen hülyeség miatt elveszíteni.

2012. nov. 12. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt így mond el neki

"kevesebbet kéne beszélgetnünk fb-n

Szeretem, nem akarom ilyen hülyeség miatt elveszíteni."

2012. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen a facebook tönkreteszi. Egyáltalán minek fb-n is beszélni? Sose értettem, sokkal jobb mikor találkozunk élőben és nem ürülünk ki a témából, mert nem beszéltünk ki mindent fb-n. Ha már heti 3x tudtok találkozni az már elég.


Mondd meg neki, hogy szereted de utálsz neten beszélni. Én is ezt mondom mindenkinek és megértik. Ha a nőd képtelen ezt felfogni vagy megérteni hát akkor... reménytelen eset.

2012. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem minek interneten. Arra jó, hogy megtudjuk beszélni a következő találkozót, de arra sem lenne szükség, mert telefonon is felhívhatjuk egymást, esetleg a találkozón megbeszéljük mikor találkozunk legközelebb. Úgy utálom a facebookot.
2012. nov. 12. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen. Ugyan távkapcsolatban élünk, így csak hetente vagy kéthetente tudunk találkozni egy hétvégére. Egy éve vagyunk együtt, de azóta szinte nem volt olyan nap, amikor ne beszéltünk volna így msn-en, fb-on, vagy telón. Ez nekem is már kezd sok lenni, mert a párom hasonló a kérdező párjához. Sajnos csak a kegyes hazugsággal tudom leszerelni a dolgot. Nálunk a legrosszabb az, hogy még akkor is "beszélgetni" akar, amikor teljesen kifogytunk a témákból, ő sose köszön el, ha rajta múlna két talizás között folyamatos jelleggel "beszélnénk".

A kapcsolatunk elején ez tetszett, de így egy év után a kérdezőhöz hasonlóan érzem magam. Egyszerűen gyorsabban kifogyunk a témákból, és a talizásoknál nem tudunk egy olyan igazi jót beszélgetni, mert előtte mindent megbeszéltünk.

Hogy erre mi a megoldás? Én próbáltam neki ezt finomabban és durvábban is a tudtára adni, hogy nem baj ha egy napot kihagyunk, de akkor mindig sértődés a vége, és jön, hogy "már nem is szeretsz, mert nem akarsz velem beszélni..." Így marad a kegyes hazugság... De lehet a te barátnőd megértőbb lesz. Nem tudom mióta vagytok együtt, de lehet idővel ritkulni fognak ezek az alkalmak. Az én barátnőmmel is ritkultak, de ahogy már kifejtettem még mindig picit soknak érzem az állandó kapcsolattartást.

2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is utálom a facebookot, ezért soha nem is voltam fent, mégis itt vagyok. Na erre varrjál gombot.:D

Amúgy nálam is ugyanez a helyzet, csak mi msn-ezünk. Unom, de nem tehetek mást, a barátnőm nekem is egyből jött a nem szeretsz már meg nem akarsz velem beszélni szöveggel. Ilyen miatt nem akarok szakítani, vhogy kibírom.

2012. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vicc hogy még csak 3 hete járunk, de már unom. Régebben töröltem magam facebookról és úgy olyan jól éreztem magam. De aztán minden barátom reklamált hogy nem tudnak elérni. -.- Felhívni persze egyik sem hívna fel, vagy jönne el hozzám. Mindig csak facebook.
2012. nov. 12. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
töröld le magadat, azok nem igazi barátok, akik facebook nélkül nem tudnak elérni. Én is töröltem magam, és megszabadultam sok felszínes és számító embertől, akiknek csak akkor vagyok jó, ha éppen ott vagyok, és kéznél vagyok. így meg jó, mert ha felhívnak telón a barátaim akkor tudom, hogy az csak külön nekem szól, és nem azért kerestek, mert éppen ott voltam face-en.
2012. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fel is hívod néha napján a párodat? sürgetsz talikat? ha nem-nem akkor ne csodálkozz a faces dolgon,ha igen igen a válasz akkor fura.
2012. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt mondd el neki :) vagy talizzatok többet :D
2012. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen felhívom és sürgetek találkozókat. :)
2012. nov. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!